Błąd w odczycie długości pliku muzycznego


(Yaqoob 7) #1

Mam mały problem ale trochę utudniający mi życie. mianowicie wskazując kursorem plik muzyczny wyswietla mi dziwna dlugosc pisoenki pzede wszysstkim w sekundach np. '00:04' albo '00:02', jak tego bledu sie pozbyc :smiley: ? Chciałbym normalnie wedzieć i szybko ile trwa piosenka bez wchodzenia w wlasciwosci pliku ;d


(Tomkl12) #2

Czy czasem nie używam WinAmpa? pamiętam że na nim miałem taki problem, że jak załadowało listę to oszukiwał w długości mp3. Może zobacz jak się będzie zachowywało na innych playerach?


(Yaqoob 7) #3

no tak mam winampa ale nie o to mi chodzi :slight_smile: w folderze z muzyka nie moge zobaczyc na podgladzie plikow, jak najade myszka ile dany kawałek trwa bo na playerach mi widzi wszystko :slight_smile:


(Tomkl12) #4

jak najedziesz myszą to nie pokazuje Ci szczegółów dot pliku muzycznego? może poprostu zmień sobie właściwości folderu tak, aby był on kojarzony z muzyką? Szczerze nie zwróciłem nigdy na to uwagi, bo jak miałem jakieś nowe mp3 to zawsze do playera ładowałem :slight_smile:


(Piotr Kluzowicz) #5

Mam ten sam problem. Jak najadę myszką na plik muzyczny to pokazuje wszystko, tylko, że czas trwania utworu to zawsze pokazuje 3 sekundy, 4 sekundy itp. - nie ma to nic wspólnego z rzeczywistością.


(Yaqoob 7) #6

nie to nic nie dało, dalej dlugosci mam w sekundach :stuck_out_tongue:


(Placio74) #7

Wypróbuj InfoTag Magic.


(Piotr Kluzowicz) #8

To nie jest rozwiązanie problemu, bo problem pojawił się nagle, a wcześniej wszystko było jak należy bez żadnych dodatkowych programów.

Przyczyna chyba leży w systemie... (XP).


(Placio74) #9

Owszem.

Spróbuj przeinstalować Windows Media Player.

BTW

To dotyczy wszystkich plików MP3, czy tylko tych ze zmiennym bitrate (VBR)?


(Piotr Kluzowicz) #10

Wszystkich.


(Yaqoob 7) #11

taaaa, raczej wszystkich