Błąd w podglądzie zdarzeń systemu-Service Control Manager

Witam ostatnio zainstalowałem Windowsa,po czym zainstalowałem sterowniki i wszystko szło jak po maśle do puki nie zainstalowałem komunikatora gg…po załączeniu tego komunikatora zawiesza mi się system bez przerwy…Reinstalka systemu Windows Dt tez nic nie pomogła…Zauważyłem że w podglądzie zdarzeń systemu jest błąd Service Control Manager 7000 czy ktoś może mnie oświecić co to za błąd i czy ma to coś wspólnego z tym że gg zawiesza system?

Przy uruchamianiu services.msc nie masz żadnego błędu? Podaj więcej szczegółów z tego podglądu zdarzeń odnośnie tegoż błędu.

Nie services.msc uruchamia się poprawnie,właśnie nic tam wielkiego nie pisze jest tylko błąd Service Control Manager Identyfikator zdarzenia:7000 opis:Nie można uruchomić usługi: Usługa bramy warstwy aplikacji z powodu błędu:Nie można odnaleźć określonego pliku. Jest to 2 system jaki instalowałem i ciągle ten błąd się pojawia…

Może jakaś ważna usługa jest zablokowana. Wątpie by gg zawieszało komputer. Wyłączałeś/modyfikowałeś jakieś usługi?

Jeszcze nic nie próbowałem,w services.msc wyłączone jest tylko: -ClipBook

-DDE sieci

-Dostęp do urządzeń interfejsu HID

-DSDM DDE sieci

-Routing i dostęp zdalny

-Telnet

i to wszystko…

Dodane 15.01.2010 (Pt) 14:03

Dodam że ściągłem Service pack 3 i też nic;/ z Ciekawości zainstalowałem Counter Strike i przy uruchamianiu też komputer się zawiesza:/ masakra jakaś…

Dodane 17.01.2010 (N) 14:18

Brak pomysłów panowie? Kurde męcze się z tym już tydzień:(