Błąd w podglądzie zdarzeń

Pojawił mi się dzisiaj:

b2c53a234a9bed8fm.jpg

co z tym zrobic???

agaopo czy ten błąd pojawił się jeden razy czy więcej?

Z kompem wszystko w porządku - jeden błąd to nie błąd,jeśli błąd będzie się powtarzał to można się dopiero zastanawiać nad problemem.

ten błąd pojawia mi się przy każdym uruchamianiu kompa

To się musisz zastanowić?

Zobacz co piszą o tym błędzie w Centrum Pomocy Microsoftu.

A może jakaś aplikacja?

np:

http://www.turbosoft.pl/files_8935.html

wrzuć do googli i poczytaj:

NTPort

usługa NTPort

24.03 zobaczyłam,że jest.Kilka razy restartowałam kompa i przy każdym uruchamianiu się pojawia.

Odinstalowywałaś ostatnio jakiś program (stawiam na jakiś programik do komunikacji z komórką lub innym urządzeniem via port COM lub LPT)?

  • jeśli tak, deinstalcja nie była kompletna i pozostał wpis w rejestrze uruchamiający usługę, której składników (plików) już nie ma

Aby całkowicie usunąć usłgę przejrzyj menadżer urządeń z włączonym pokazywaniem urządzeń ukrytych i ustawioną na 1 zmienną systemową devmgr_ show_nonpresent_devices ;

  • jeżeli nie - plik należący do tej usługi “zniknął” z systemu i należało by go przywrócić. Pewnie najłatwiej prze ponowne zainstalowanie programu/sterownika.

Witam

Ja miałem, mam dalej podobny problem TU

ale doszłem do tego, że to jest Ashampo Firewall i jak wyłączyłem go to w dzienniku nie pojawiały się te błedy, a opis był podobny ty masz NTPort a ja miałem ASFWHide i numer zdarzenia 7000.