Błąd w resetowaniu

Kiedy chciałem zainstalować Windows 7 na Windows 10 to niechcąco w trakcie automatycznej aktualizacji wyłączyłem komputer nagle jak włączyłem komputer laptop to się uruchomił tryb naprawy systemu potem wybrałem resetuj wszystkie pliki i programy i wyskoczył błąd proszę o pomoc

Asus E502N
CPU Intel Celerona
Pojemność 500GB HDD
4 GB RAM

Hej,

Prawdopodobnie instalowałeś Windowsa 7 na tej samej partycji co Windows 10 - nie wiem tylko, czy formatowałeś którąś z partycji - więc z przywróceniem może być problem. Albo więc uruchamiasz instalację Windows 7 jeszcze raz - i formatujesz w niej partycję systemową - albo uruchamiasz tryb Recovery, jeśli taki dostępny jest w Twoim laptopie.

Pozdrawiam,
Dimatheus

No właśnie prawie się cieszyłem. Jednak Kiedy instalacja w Windows 10 nie w dosie to kiedy pokazało się przygotowanie do wyłączenia to niechcąco wyłączyłem go a kiedy chciałem włączyć go to włączył się tryb naprawy i jednak chciałem mieć Windows 10 wybrałem opcje resetowania i się pokazał błąd proszę o pomoc

No to generalnie nieprzewidziana decyzja. Czyli zostaje Ci recovery, jeśli producent zapewnia. A jak nie, ściągnięcie obrazu na innym komputerze ze strony Microsoftu i przygotowanie instalatora, na przykład na pendrive’ie USB.

A co zrobić żeby nie było błędu w resetowaniu systemu?

zreinstalować, jak Dimatheus radzi, dane odzyskasz przed deinstalacją uruchamiając PC z LIVE CD i zgrywając pliki na emaila, usb etc.

A ok!!! A jest jakiś poradnik
?

Najpierw resetuje pendrive

Masa. Klika przykładów. :slight_smile:

https://support.microsoft.com/pl-pl/help/12415

https://support.microsoft.com/pl-pl/help/4000735/windows-10-reinstall

Niestety Niemogłem Włączyć trybu windows pe bo pendrive ma nieodpowiedni sterownik czy znajdziesz sterownik do pendriva GOODRAM 8GB?

Czy w tej chwili uruchamia Ci się jeszcze normalnie Windows 10?

nie

To nie pendrive. Bardziej chodzi pewnie o sterowniki USB. Na czas instalacji podłącz pendrive’a do portu USB 2.0. Łatwo je rozpoznać - zwykle są czarne; USB 3.0 są niebieskie.

image