Błąd w systemie logowania Aliexpress

Ktoś spotkał się z podobnym błędem na Aliexpress.

  1. Wprowadzam login / zapomniane hasło parę razy - pojawia się dodatkowy slider do przesunięcia w celu weryfikacji, czy nie jestem botem.
  2. W końcu resetuję hasło.
  3. Przy próbie logowania nowym hasłem wyskakuje błąd:
    "Sliding verification failed, please retry." mimo, że slider jest “zielony”

Dzieje się tak niezależnie od przeglądarki, a w mobilnej nie akceptuje kodu z obrazka.
(nawet na czystym profilu)
Co dziwne przez aplikację Aliexpress na Androida znowu bez problemu można się zalogować tymi samymi danymi uwierzytelniającymi.

Ja…tak nie mam.
Ale tez miewam problemy z Ali.
A z innego pc idzie normalnie?
Pisz może do supportu.
Ja swoje problemy rozwiązuję poprzez usunięcie cookies, ale u Ciebie to nie przejdzie.

Właśnie mam tak od momentu jak mi się tej slajder pojawił po błędnym wpisaniu hasła parę razy, a potem zmianie na nowe hasło.
Ostatecznie dostałem się do konta poprzez logowanie QR Code (uwierzytelnienie przy pomocy aplikacji Aliexpress), ale po wylogowaniu dalej ten sam problem jeżeli chodzi o tradycyjny sposób login+hasło.
Z innego PC to samo (nawet po zmianie IP).

Pewnie mają ciąg uwierzytelniający slider generowany z pary login/hasło i po zmianie hasła już się nie zgadza i nie wpuszcza wywalając błąd slidera.

Wygląda to mniej więcej tak:

Pisałem do supportu to powiedziała, że zgłosi do IT, ale wiadomo jak to jest z takimi zgłoszeniami jeżeli dotyczy to nie ogółu użytkowników (a przynajmniej do czasu) :stuck_out_tongue:

EDIT:
Support rozwiązał problem po moim zgłoszeniu :wink:

A post was split to a new topic: Błąd w systemie logowania Aliexpress