Błąd w systemie Windows XP

Witam! Od jakiegoś tygodnia zauważyłem ze przy włączaniu gry Football Manager 2008 występuje mi błąd. Pojawił sie wtedy gdy zainstalowałem patcha do gry. Wczesniej go nie widziałem oraz pokazuje sie ten błąd gdy chce np zmienic tapete. Poprostu klikam prawym klawiszem myszy na pulpit i bład oczywiscie otwiera sie ale po błędzie tak samo gra. Screen z błędem niżej.

http://img252.imageshack.us/img252/7696/bduz7.jpg

Jeżeli ktoś by zechciał powiedzieć co mam zrobic bym był wdzięczny. Nie mam antywirusa tak wiec przypuszczam ze może to być wirus. Choc nie wiem bo nie chodze bo dziwnych stronach oraz nie odbieram dziwnych meili

Obstawiał bym źle działającego cracka do gry. Mianowicie crack był do wersji np 1.1 a patch zaktualizował grę do wersji 1.2 :smiley:

No chyba, że masz oryginalną grę, to wówczas winny może być patch do gry.

Gra jest orginalna tak wiec nie wiem co jest nie tak :expressionless:

Sprega , jest to oficjalny patch producenta gry, czy to jakiś nieoficjalny dodatek ?

Sciagnolem go ze strony poswieconej FM 2008. Tak wiec to jest oficjalny patch. Nie mam zielonego pojecia dlaczego tak sie dzieje.

To go zainstaluj - z bezpłatnych polecam Avast - i przeskanuj system na obecność wirusów.