Bląd w tabeli html?

Witam was ludziska,mam tabele rejestracji i logowania na forum sprawdzalem w validatorze i w tej tabeli sa 3 bledy i za cholere nie moge doisc co tam zrobilem zle. Zobaczcie ten kod:

|

|  Szybka Rejestracja |

{CUSTOM_FIELDS}{S_HIDDEN_FIELDS} | Zarejestruj Się jeśli jesteś pierwszy raz na tym forum | | {L\_USERNAME}: | | | {L\_PASSWORD}: | | | {L\_CONFIRM\_PASSWORD}: | | | {L\_EMAIL}: | | | Skad: | | |  Płeć: | {L\_FEMALE} {L\_MALE} |

|

|  Panel Logowania |

{S_HIDDEN_FIELDS}| Zaloguj Się je¶li posiadasz swoje konto na tym forum | | {L\_USERNAME}: | | | {L\_PASSWORD}: | | |   |   | | Zaloguj automatycznie     przy każdej wizycie: |   | |   | | [Zapomniale¶ hasła ?  ](/profile.htm?mode=sendpassword) |

| |  Forum Szwecja |
| Witamy na Forum Polonii Szwedzkiej Zapraszamy Wszystkich do Dyskusji |
| ForumSzwecja.Net to miejsce dyskusji, wymiany poglądów czy opini i dobrej zabawy dla wszystkich polaków mieszkaj±cych i pracujących w szwecji. Tak naprawde to forum dla każdego kto jest ciekawy Szwecji i ma ze Szwecją choć trochę wspólnego. A możesz tutaj uczestniczyć w polonijnych dyskusjach na wiele ciekawych tematów. Możesz tutaj wyrażać swoje pogl±dy, opinie, zadawać różne pytania i pisać o czym tylko chcesz. Na forum oprócz zdobywania potrzebnych ci informacji możesz także pozyskiwać nowe kontakty i nawi±zywać fajne ciekawe znajomości. Zatem Witamy Cię bardzo serdecznie na naszym forum i zostań z nami. Aktualnie jesteś niezarejestrowany co oznacza że jako nasz gość - nie masz dostępu do niektórych aspektów forum oraz nie możesz pisać nowych tematów i uczestniczyć w naszych dyskusjach. Zarejestruj się więc - wtedy uzyskasz pełny dostęp do całego forum. |

[/code]

sa w tej tabeli 4 bledy, validator pokazuje tak:

1 blad:

start tag for X omitted, but its declaration does not permit this

:email:

* Line 237, column 53: start tag for “TR” omitted, but its declaration does not permit this

2 blad:

document type does not allow element X here

* Line 179, column 60: document type does not allow element “TD” here

3 blad :

end tag for X omitted, but its declaration does not permit this

* Line 177, column 22: end tag for “TABLE” omitted, but its declaration does not permit this


Dziekuje za pomoc internatutom

Przepisz sobie to jeszcze raz - masz niepozamykane/pootwierane tagi bądź umieszczone w złym miejscu.

hej mario, w jakim sensie przepisz, przeciez tro jest ok, mam to samo przepisywac, gdzie sa te niepozamykane tagi, bo ja nie widze, albo cos przeoczylem

Muszę się zgodzić z mario@. Ja ostatnio także kłóciłem się z validatorem i dopiero kolega mi zwrócił uwagę, że nie domknąłem znacznika

Przykładowo

table cellpadding=2theadtd class="catHead" height="28"span class="cattitle" style="font-family: Comic Sans MS; color: #FFFFFF"nbsp;Forum Szwecjaspantdtrthead[/code]



Resztę sam poszukaj - trochę wysiłku nie zaszkodzi :P

zbedne zamkniecie tr, zlikwidowalem, faktycznie w tabeli nie zostalo otwarte :expressionless:

np 1 blad no sorry ale nic nie rozumiem, on musi tam byc, inaczej formularze nie beda zgodne, a validator wskazuje blad