Błąd w visice

(Kowal) #1

Mój kolega ma problem ponieważ co jakiś czas wyskakuje mu niebieski ekran trwa jakieś odliczanie i komputer sie resetuje.Nastepnie włącza opcje sprawdzenia błędu i wsyakakuje mu takie okienko tu daje screen który od niego dostałem wie ktos może co z tym fantem zorbic prosze o pomoc.

(Dark Alchemy) #2

A można dać jeszcze raz obrazek, ponieważ mnie się nie wyświetla?

(Kowal) #3

ok bardzo prosze

(Dark Alchemy) #4

Z tego wynika, że coś kombinował z aktywacją Windowsa bądź wcale go nie aktywował. Jaki ma system?? Oryginała czy pirata??

(rgabrysiak) #5

Jeśli orginał niech zadzwoni do MS jeśli pirat niech pobiegnie do najbliższego sklepu

(Kowal) #6

nie wiem powiedział że ma płytke od kogoś z pracy

(Pawbrotm) #7

Tłumaczę:

"System Windows wykrył nieautoryzowaną zmianę wykonaną na twojej licencji Windows.Ten alert pojawia się, gdy kopia systemu jest NIELICENCJONOWANA, albo aktywacja Windows jest OMINIĘTA...(tekst o dostępności aktualizacji itp.)

cd:

Solucja:

Zainstaluj oryginalną licencjonowaną kopię systemu Windows.Aby kupić Windows Vista teraz kliknij tutaj..."

Nie trzeba więcej tłumaczyć :mrgreen: Według mnie wersja piracka. System sam podaje poprawne rozwiązanie. Dziękujemy. :mrgreen:

(rgabrysiak) #8

Niech zajrzy tu

http://sklep.centrumxp.pl/25,0,kategori ... a_OEM.aspx

(Kowal) #9

a są jakieś sposoby by temu zaradzić?

(aero) #10

tak, kupić legalny system :mrgreen:

Przecież sam microsoft napisał w rozwiązaniu problemu ;] :lol:

(Dark Alchemy) #11

To nie jest to forum :D. A sposób jeden jest: kupić oryginalną Viste.

(Nowy10) #12

tak

podali go już rgabrysiak i aero

nic innego nie wymyśli

(Kowal) #13

aha dziekuję w imieniu kolegi za pomoc przekaże mu wszytko czego sie od was dowiedziałem no to chłopak ma wtope musi wydać kilka baniek na nowy system.

(Agatonster) #14

kovval

1 - nie wklejaj tak dużych screenów - forum sieę rozjeżdża.

2 - Uzgodnij z kolegą powstałe tu wątpliwości odnośnie legalności systemu i skontaktuj się ze mną na PW - do czasu wyjaśnienia - temat zamykam.