Bład w winampie

W winampie pojawia mi sie taki błąd:

hjghjkrz0.png

Przejawia się on:

-nieodtwarzaniem muzyki w winampie ( w MP odtwarza)

-brak glosu w gg (radio gg dziala)

-brak dzwieku w filmikach z youtube (w filmach z plyt jest)

O co chodzi?

Jak to “wyleczyć”

przeinstaluj winampa

po odinstalowaniu usuń ręcznie pozostałości po nim i zainstaluj jeszcze raz

Sprobuj zainstalwoac ponownie sterowniki do karty muzycznej ewentualnie aktualizuj jte co masz na komputerze

pozdrawiam ^^

Print screen’a nie załadowałeś do końca i nie wyświetla go. Ale nie ważne - mam cały czas ten problem ale radze sobie z nim. To jest (raczej) wina sterowników ponieważ po zaktualizowaniu steroników karty muzycznej działa prawidłowo lecz po pewnym czasie znowu wysiada :\ A robie to tak :

Panel Sterowania => Dźwięki i urządzenia audio =>(zakładka) Sprzęt =>(w moim przypadku Realtek AC’97 Audio) klikam na to prawym, potem właściwości , zakładka Sterownik , Aktualizuj sterownik , Nie tym razem , Zainstaluj z listy lub określonej lokalizacji (zaawansowane), nie wyszukuj, wybiorę sterownik do zaistalowania i tam będziesz miał swój steronik. Zaznaczasz go, klikasz dalej, z rególy nie ma testów zgodności ale to olej i kliknik mimo to kontynuuj potam jak już skończy myśleć to daj zamknij i odpal winampa. Powinno działać - przynajmniej na jakiś czas. Sam jeszcze się za to nie wzięłem żeby zrobić na stałe bo… mi się nie chce… :stuck_out_tongue:

Złączono Posta : 07.01.2007 (Nie) 2:06

a sory, fotka jest :stuck_out_tongue: to jest ten sam błąd!

march88 - proszę używać polskich znaków przy pisaniu postów.

Przeinstalowałem winampa, zaktualizowałem sterowniki ale problem cały czas się pojawia. :frowning:

system źle wykrywa dzwiękówkę i zainstalował jako inną. Odłącxz głośniki, upewnij się na 100% jaką masz dzwiękówkę i zainstaluj srtery ręcznie. Możliwe, że jacki robią zwarcie

u mnie winamp wyrzucał komunikat, że nie mam urządzeń dżwiękowych

(nie tylko winamp), jak wyłączała się z nieznanych powodów usługa windows audio w usługach; od czasu reformatu i reinstalacji nie mam tych

problemów; problem może więc być związany ze żle zainstalowanym hostem usług i w szczególności windows audio