Błąd wczytywania strony

Posiadam internet w tzw “sieci” do tej pory nie miałam z nim żadnych problemów, ale od jakiegoś czasu nie mogę wchodzić na kilka różnych stron pojawia się wtedy informacji o błędzie wczytywania strony < w mozilli> lub Program Internet Explorer nie może wyświetlić witryny sieci Web.w tym samym czasie wszystkie inne strony działają. Co mogłabym zrobić żeby i tamte strony włączały mi się?

dla czego występują błędy z wczyrywaniem strony prosze o pilną pomoc z góry dziekuje

Dodane 27.09.2010 (Pn) 19:31

odinstaluj przeglądarke i na nowo zainstaluj i sprawdz czy niema brakujących ftyczek tez taki miałem problem

odinstalowane i zainstalowane na nowo , wygląda też na to że wszystkie wtyczki są a te strony dalej mi nie wchodzą, zarówno na IEjak i na Mozzilli

natomiast jeśli chce wejść w stronę którą znalazłam przesz wyszukiwarkę to wchodzi tylko jeśli kliknę kopia, a następnie wersja tekstowa, ale w ten sposób nie da się przecież z nich korzystać

Polecono mi spróbować czy chodzą mi te strony jeśli wchodzę w nie przez http://anonymouse.org i owszem wtedy choć wolno to ładują mi się jednak wolałabym naprawić to a nie szukać zastępczych sposobów,