Błąd wyjątku błąd kompozycji NIE DAJE RADY

siema, chcialem rano zmienic sobie skiny do xp, wiec sciagnalem jeden fajny instaluje, zmienil sie tylko kursor

wchodzilem na http://www.centrumxp.pl/Home/304,1,Jak_ … skiny.aspx zrobilem tak jak trzeba, ale ja mam dodatek service pack 3 i to nic nie działa, wczesniej moglem spowrotem ustawic sobie wyglad xp, teraz juz nie moge, wyglada jak win98, nic nie moge zmieniac bo wyakakuje blad :

nie wiem co zrobic bo teraz ani nie moge miec nowego wygladu ani starego probowalem instalowac tego patcha znowu z 5 razy ale nic nie pomaga …

prosze o pomoc bo juz nie wiem co zrobic pozdrawiam bemo

witam, odswiezalem bo zalezalo mi na szybkiej reakcji. niestety blad caly czas ten sam jak poprzednio… :cry:

Menu start- wszystkie programy- akcesoria- narzędzia systemowe- przywracanie systemu- przywróć komputer do wcześniejszego stanu. Wybierz na kalendarzy jakiś punkt, wcześniej niż wystąpił problem i przywróć.

witam dziekuje pomoglo ale czy jest jeszcze jakis sposob na normalne zmienienie stylu skorki =/?? bo ta xp jest na prawde nudna xD

Będzie działać ta instrukcja, której się trzymałeś tylko musisz użyć prawidłowego patcha do sp3- tego, którego Ci podałem.

wlasnie zrobilem to przed tym niz mi odpisales i tak jak myslalem, nie wypalilo znow byl win98(wyglad) probowalem jeszcze sprawdzic czy da sie nowy zainstalowac lub xp przywrocic ale nie dalo sie, znowu msialem zrobic przywracanie systemu ;/