Bład z dzwiekiem

Czesc

Mam okrutny problem. Mianowicie, gdy uruchomie jakąkolwiek gre lub film, czesto bez uruchomiania programów WŁĄCZA MI SIE GŁOS JAKIEJ TYPESKI.

Mówi ona ( po angielsku wiec napisze co słysze :? ) “SYSTEM FEJL PI PI JUHA”. i wkólko tak powtarza. :cry: . Nie da sie filmu obejrzec bo głosu nie słychac :frowning: . Mam procesor AMD athlon XP 2400+ wbudowana karta dzwiekowa NVIDIA nForce

Podejrzewam ze mowi ona o jakims błedzie. Ta sama klientka zarzuca tekstem przy właczaniu komputera. cos: “system kompiuter power cos tam costam” , ale to od nowosci tak przy właczaniu.

PROSZE O POMOC JAK JĄ UCISZYC RAZ NA ZAWSZE???

BO MNIE TO DO GRANIC MOZLIWOSCI IRYTUJE

A to ciekawe pierwszy raz słyszę o takich procesorach 8) 8) 8)

Może przez to że właśnie w procesorze jest karta dźwiękowa występują takie perturbacje :wink: :wink: :wink:

A tak na serio to sprawdź komputer pod kątem obecności wirusów i innego dziadaństwa, bo chyba masz tam niezły bajzel 8)

jestem przekonany ze to nie wirusy , poniewaz mam avasta , nie dawno kompa czysciłem. Moze to nie procek a płyta głowna sam juz nie wiem ze nerwow mi sie wszystko miesza… kurde mam dobre filmy do obejrzenia a nie moge bo głos jakiejs baby mnie dreczy… Pomocy!

ja myślę, że powinieneś jednak zrobić co radzi fiesta :smiley:

pożądnie i dokłanie i na wszystkie sposoby przefiltrować system na szkodniki :!:

ad aware, spybot, log z hijacka itp.

Avast to nie wszystko (BTW jeden z przeciętnych antywirów, a jedyny jego atut to że jest darmowy).

Gruntowny scan na szkodniki :!: :!: :!:

tutaj moj log jest :slight_smile:

I jeszcze przeskanuje kompa.

scany5vt.th.png

jak widac nic nie wykryło :?

Więc, tak jak przypuszczałem to chyba nie wina wirusów, hmm moze ktos wie gdzie wyłaczyc ten głos?.

Rozjasnie moze… Ten głos jest napewno z jakies płytki która instalowałem, podejrzewam ze płyta głowna, poniewaz przy zainstalowaniu swiezej kopii windows sie nie pojawia (chodzi mi o właczanie komputera wtedy wita mnie kobiecy głos mówiac cos po angielsku ; po zainsatlowaniu sterowników heh). Wiec musi byc gdzies opcja zeby to wyłaczyc :?. Bo ta babka zwariowała i co uruchomie program do filmów lub gre powtarza w kólko to samo.

a nie masz zainstalowanego uni-spikera ??