Błąd z ekranem który wyświetla wszystko na czerwono

Witam! :slight_smile:

Włączam dzisiaj komputer i zaskakuje mnie to że ekran nie działał no dobra to przęłączyłem na drugi obraz który wyświetlał wszystko co się na komputerze dzieje. Wszystko ładnie pięknie lecz mam czerwony ekran :o

Siedzę teraz na nim i nie wiem co zrobić z tym. 

Prosiłbym o jak najszybszą pomoc :c

Wczoraj przez ten mróz na dworze prąd wyłączyli po czasie włączyli go i jak wróciłem do domu to przyt ekranie zaczął migać przycisk którym się go włącza. Chociaż miałem go wyłączonego w tamtej chwili.

Tu zamieszczam zdjęcie jak wygląda w tej chwili ekran. Czy te wyłączenie prądu mogło to spowodować? 

http://imgur.com/a7Elh4X

Witaj, popraw proszę tytuł tematu tak aby wstępnie informował o problemie, użyj przycisku EDYTUJ , który znajdziesz w prawym dolnym rogu Swojego posta-> następnie skorzystaj z opcji Użyj pełnego edytora. Dziękuję za uwagę.

Tip: Unikaj słów: “problem”, “help”, “pomocy” i.t.p. Tego typu słowa nie spowodują szybszej reakcji a mogą odnieść odwrotny skutek od oczekiwanego, tytuł tematu ma być skróconym opisem Twojego posta- powodzenia.

To LCD?

 

Sprawdź na początek kabel sygnałowy i wtyczki.

 

Zrób mu reset ustawień do fabrycznych z poziomu jego menu.

 

Sprawdź go na innym kompie, wtedy wiesz, czy monitor, czy komp.

Kable już wszystkie sprawdziłem odłączałem i podłączałem i nadal to samo. Resetowałem już właśnie ale wtedy ta opcja się “crashuje” i już monitor nie reaguje do czasu wyłączenia z prądu. Z komputerem brata nawet sprawdzałem i nic nie pomogło ;/

 

Czyli, u niego to samo, jeśli tak, serwis.

A nie da się tego obejść bez serwisu? ;x

W domku, raczej tego nie zrobisz, chyba, że jesteś elektronikiem i znasz się na tym.