Błąd z odinstalowaniem pliku: "RunDLL Wystąpił problem podczas uruchamiania pliku C:\Program"

Jakiś czas temu instalowałem plik pobrany z internetu. Wszystko było okej, on działał bez zarzutu. Kiedy go odinstalowałem, to niby się zakończyła deinstalacja ale plik w “Programy i funkcje” pozostał. Kiedy próbowałem to odinstalować jeszcze raz (przez ten panel) wyskakiwał mi błąd widoczny w tytule: "Run DLL Wystąpił problem podczas uruchamiania pliku C:\Program, Nie można odnaleźć określonego modułu." Ponowna próba zainstalowania tego samego pliku skutkuje błędem. Szukałem odpowiedzi w internecie, ale albo jestem zbyt głupi i robię coś nie tak, albo nie wiem co. http://www.wklejto.pl/731847 - załączam skan wykonany programem Farbar Recovery Scan Tool (x64) (gdzieś przeczytałem że to mogłoby pomóc) - hasło do pliku do 2252 **(jeżeli będzie wymagane, nie jestem pewien jak ustawiłem)**Bardzo liczę na pomoc i jeżeli jakieś informacje są jeszcze wymagane to w razie możliwości szybko dołączę.
Pozdrawiam.

Po pierwsze, o jaki zainstalowany plik z internetu chodzi?
Po drugie - trzeba umieć odinstalować programy mogące wyrządzić szkodę w systemie. Po trzecie - ten zahasłowanu log z wklejto, to porażka. Logi mają być dwa - FRST i Addition i niezahasłowane np stąd: https://pastebin.com/

Pobierałem plik iso i montowałem go w programie daemon tools lite, drugi to sterowniki do pada (Warlords Battlecry II z iso i USB Network Joystick z płytki) https://pastebin.com/01mFUpWG - załączam dwa logi z FRST i Addition z pastebin

Teraz czekaj na speca.
Swoją drogą masz uszkodzony katalog indeksu, przez co wysypuje się usługa windows search. Przejdź do Panelu sterowania, Opcje indeksowania, Zaawansowane - Odbuduj.

Zrobione

W autostarce siedzi wpis uruchamiający poprzez rundll jakiś proces, pliku nie ma to i jest błąd.

Czyli co powinienem zrobić z tym?

Pobierz program autoruns od M$ i poszukaj nim takiego wpisu.

Nic takiego tam nie ma, patrzyłem kilkukrotnie (przy okazji usunąłem wszystkie pliki u których Image Path nie istniał/był z nimi błąd)

Zobacz jeszcze w harmonogramie zadań

Też nic takiego nie widze

Gdzieś siedzi może w rejestrze sekcja run?