Błąd z .rar CRC

Witam

Pobrałem z internetu pewien plik .rar i podczas jego wypakowywania wywaliło błąd (CRC):

:arrow: Błąd

Z tego co wiem jest to błąd archiwum.

Czy da się uratować ten plik ?

Archiwum te zostało pobrane w całości bez żadnych problemów (141 MB)

Pozdrawiam

a próbowałeś naprawić to archiwum w programie winrar? może się uda :slight_smile:

niestety musisz pobrać jeszcze raz spróbuj z innej strony bo to jest plik nielegalny dlatego

Złączono Posta : 24.08.2005 (Sro) 12:53

a nie trzeba tam było czasem wpisać hasła przed rozpakowaniem :smiley:

Tak próbowałem i bez pozytywnych rezultatów.

=; Niestety, ale nie masz racji !

Ponoć trzeba było jednak takowego okienka nie było (posiadam hasło), więc normalnie przystępuje do rozpakowywania i wtedy pokazuje się ten błąd.

to spróbuj win zipem rozpakować

Złączono Posta : 24.08.2005 (Sro) 13:05

to powiedz mi więc z kąd masz ten plik muzyczny z Manieczkami jak by był legalny to byś nie miał żadnych problemów :slight_smile:

Głupoty piszesz i jak masz je pisać, lepiej nie pisz. Problem z błędem CRC zawsze może się zdarzyć i legalność czy nielegalność nie ma nic do rzeczy.

nie będę nikogo posądzał bez podstawnie dlatego proszę kolegę o napisanie na gg z kąd sciągał i po sprawie jak ten plik jest legalny to bardzo przepraszam ale mi jeszcze się nie zdażył taki błąd tylko wtedy takie coś wyskakuje jak hasłąnie wpiszę :frowning:

Człowieku co ty wypisujesz jak masz tak doradzać to lepiej nie klikaj w klawiaturę :!: To nie są żadne Manieczki (czy co tam piszesz). Plik jest ściągnięty z legalnej strony. Zresztą to nie temat, aby pisać o legalności tego pliku !

Jeśli nie wiesz jak pomóc to lepiej … :x

Jednak jak już wcześniej pisałem program nie wymagał wpisania hasła :!:

Jeśli naprawienie archiwum nic nie dało(a tak jest często niestety) i nie masz innego źródła skąd ten plik ściągnąć to d**a blada.

może ten plik był zepsuty a ty go pobrałeś i nie wiedziałeś o tym :?

najlepiej to napisz tam (jeśli jest tam jakieś forum) skąd pobrałeś ten plik albo napisz do tego kto dodał ten plik może on coś ci poradzi :wink:

BARTEK1985 przestań dopatrywać się wszędzie piractwa !!

to już nie pierwsze bezpodstawne posądzenia innych userów :twisted:

jeżeli będziesz pisał takie zarzuty, bez dowodów, to wtedy użyjemy innej metody, żebyś przestał tak robić… :x