Błąd z reCaptcha (Interfejs API)

Witam, jak w tytule mam problem związany z reCaptcha.
Skan za pomocą programu „FRST” zrobiłem, wkleję wyniki poniżej. To co znalazłem na internecie jako rzekome odpowiedzi z tymi wszystkimi „regedit” nie pomaga.

Z dodatkowych informacji to:
-Korzystam z „edge”.
-Na innych przeglądarkach próbowałem i tez nie działa.
-Widziałem ,że dużo osób pomaga przez tego FRST ale ten fixlist.exe jest ukierunkowany do danego użytkownika.
Powiem wprost , nie umiem tego odczytać i nic z tego nie rozumiem.
Proszę o szybką pomoc i z góry dziękuję. :slight_smile:
Addition_06-12-2020 01.03.03.txt (72,0 KB) FRST_06-12-2020 01.03.03.txt (58,7 KB)

[Wyraz][przecinek][odstęp][drugi wyraz] - taka zasada interpunkcji.
np:

Witam, jak w tytule.

o reszcie (styl i gramatyka) już nie piszę.

Czy teraz pasuje panu poloniście i gramatykowi ?
Pisałem to o 1 w nocy z myślą na szybką odpowiedź a nie poprawianie. Pomimo wieku jaki posiadam to szczerze PIERWSZY raz korzystam z forum w taki sposób bo właśnie takie “coś” pokazywało mi, że ludzi bardziej interesuje poprawienie innych aniżeli ta pomoc o którą jest prośba.
Owszem dziękuję za poprawę ale nie jest to istotą tego tematu.

Naprawa pobierania plików w Windowsie

Niby można powiedzieć, że twój komputer nie umie pobierać Google reCAPTCHA.

Zrobiłem tak jak w podanej przez Ciebie poradzie ale niestety nie pomogło dalej jest problem , nie wiem już co robić dalej. :confused:

1 polubienie

Witaj @corax1998 na Forum DobreProgramy

Twój temat przeniosłem do działu Bezpieczeństwo.

Wykonaj poniższe polecenia

  1. Pobierz ten plik i zapisz w katalogu z FRST, tzn. C:\Users\corax\Downloads
    fixlist.txt (2,8 KB)
    “Plik naprawczy został utworzony tylko dla Ciebie, nie należy go stosować na innym komputerze”
  2. Uruchom FRST i kliknij Napraw, program wyłączy niepotrzebne procesy, zrobi Punkt Przywracania i zacznie pracę.
  3. Po restarcie wklej plik wynikowy.
  4. Pobierz ADWCleaner
  5. Uruchom z Uprawnieniami Administratora, uruchom skanowanie.
    Jeśli znajdzie linie z Preinstalled to odznacz, resztę oczyść
  6. Wklej plik wynikowy.

Pozdrawiam serdecznie
Juliusz

@iJuliusz
Bardzo dziękuję za pomoc lecz zrobiłem tak ,że po prostu przywróciłem system do ustawień fabrycznych i wszystko działa jak należy.

1 polubienie

Jeśli System odzyskał sprawność, zaznacz post, który rozwiązał Twój problem. W tym przypadku Twój :wink:
obraz

W razie kolejnych kłopotów z komputerem, pisz :+1:
albo przywróć do ustawień fabrycznych :wink:

Ten temat został automatycznie zamknięty 180 dni po ostatnim wpisie. Tworzenie nowych odpowiedzi nie jest już możliwe.