Błąd z serwera "DHCP"

Jak chcesz, to możesz spróbować tym hdd regeneratorem, ale nie daję gwarancji, że wyeliminuje te bady oraz nie naruszy danych. Robisz to wyłącznie na swoją odpowiedzialność.

Ale jak to wykonac poparwnie trzeba plytke nagrac ?

Ja Ci proponuje rejestracje na forum elektroda i założenie tematu ,hdd regenerator jedni chwalą ,bo udało im się ,inni którzy mają pojecie o tych sprawach ,raczej nie polecają tego programu.

Mam tam konto… Z jednego forum odsyłają do drugiego.

Nie chodzi oto że ktoś gdzieś odsyła ,wydaję mi się po prostu ,że tam jest więcej speców od hardware. Tu uzyskałeś odpowiedzi na pytania ,co zrobisz ,Twój wybór.

Nie mam 5pkt żeby tam zrobić nowy temat :slight_smile:

Można by było “pobawić” się w przesuwanie partycji ,aby poomijać uszkodzone miejsca ,jest też opcja wyłączanie cylindrów na hdd ,ale tu moja wiedza się kończy.HDD Regenerator jest wstanie naprawić te błędy ,jak i jest w stanie uszkodzić logikę dysku…Dziwne te odczyty z Health które są OK ,a Error scan pokazuje bady…

Nie rozumiem po co ciągniecie jeszcze ten temat… Trzeba po proistu jak pisałem wyzerować dysk, to tego tak jak zresztą jest napisane w instrukcji zrobić remap i tyle. Ten czy ten program, to i tak trzeba kopiować wszystkie dane, ponieważ nikt nie da pisemnej gwarancji, że po zastosowaniu hdd regeneratora dane nie ulegną utracie. Z tym programem może być różnie. Jak w ruletkę jeden wygrywa, inni przegrywają, tak jeden uruchomi hdd regenerator i nic się nie stanie, a drugi uruchomi i okaże się, ze owszem, wyeliminował bady, ale szlak trafiło wszystkie, czy tam część danych.

Nie chce zakładać nowego tematu, mam takie pytanie co to za błąd ?

{Opóźniony zapis nie powiódł się} System Windows nie może zapisać wszystkich danych dla pliku . Dane zostaną utracone. Ten błąd może być spowodowany awarią sprzętu komputera lub połączenia sieciowego. Spróbuj zapisać ten plik gdziekolwiek.

Jak wyglądają sprawy z głównego tematu ?

W jakich okolicznościach wyskakuję błąd,podgląd zdarzeń ?Czy przy ściąganiu plików.

Może to mieć bliski związek z badsektorami/dysk coś szwankuje.Spróbuj zapisać plik na innej partycji dysku i zobacz.

Jak skończyłem nagrywać płyty pojawił się taki dymek obok zegara systemowego.

A tu jakie wartości maja być podane mam 2GB Ramu DDR2

dsyk.jpg

Ustawienia są w porządku,ja nawet ustawił bym na sztywno(początkowy/maksymalny) 1024/1536 MB.Co do komunikatu to sprawdź w menedżerze urządzeń>stacje dysków>ppm na twój dysk twardy>właściwości>zasady czy masz zaznaczone Buforowanie zapisu,jak tak to odznacz.

Jak to wyłączę wpłynie to negatywnie na jakość i wydajność dysku?

bez_tytu_u333.jpg

Nie sadzę ,domyślnie jest to wyłączone(np zawsze u mnie)

Wyłączyłem to dysk jakby szybciej pracował i odczytywał zdjęcia,filmy itp :slight_smile:

No to dobrze :slight_smile: ,sprawdź np na cd/dvd-rw czy nagrywa się bez komunikatów .

A zwykły format nie usunie ich ?

Powinno być ok po formatowaniu.(Tyczy się błędu

)

Czyli nie pomogło ?

W urządzeniu \Device\Harddisk0\D wystąpił zły blok.

Nadal są takie błędy zrobiłem format partycji D teraz tam przerzucę resztę danych z partycji C systemowej i zrobię format. :frowning:

Trzeba ratować dysk ,nic z tego wszystkiego raczej,backup najważniejszych plików ,po tym ,ja bym zrobił to http://www.forumpc.pl/index.php?showtopic=151905 ,o czym pisał Piotr92 tu blad-serwera-dhcp-t412433-15.html#p2638734