Błąd zapisu gry w Wiedźmin 2

Witam, otóż gram sobie w Wiedźmin 2, akt 2 bodajże, szedłem przez jakieś tunele. Potem doszedłem do Vergen (chyba) i musiałem zagrać w kości. Myślę sobie “dobrą teraz nie, zapisze i zagram jutro” (Liga mistrzów była :stuck_out_tongue: ). Klikam F5 i wyskakuje mi, że w tym momencie nie moge zapisać stanu gry. Pomyślałem, że pewie prędzej był auto zapis i wyłączyłem. Okazało się jednak, że auto zapisu nie było i jestem prawie godzinę gry, że tak powiem w rzy* :). I tu pytanie: możecie mi powiedzieć czemu nie mogłem zapisać gry, przecież prędzej nie było żadnych problemów? A i czy da się jakoś odzyskać ten postęp gry?

Zapisy automatyczne są, ale waro wspomagać się ręcznie. Inaczej bywałoby krucho, choć brak auto-save przez godzinę jest dziwny.

Odzyskać się raczej nie da. Polecam wyrobić nawyk ręcznego zapisu. Szczególnie przed walkami itd. Aczkolwiek przy wykonywaniu jakichś czynności / walki / rozmów etc, może być odmowa zapisu w danej chwili.

Ale ja wykorzystuje auto zapis, ale wtedy nie mogłem. Dodam, za bydo to podczas misji klatwa krwi