Błąd-zawieszanie

Witam

Mój problem jest bardzo poważny. Kupiłem niedawno nowy sprzęt i mam problem ponieważ komputer regularnie się zawiesza:( Jeśli nie rozwiąże swojego problemu to będę musiał wszystko sprzedać na części i złożyć sprzęt od nowa na czym z pewnością dużo strace:(

Moja płyta główna AsRock M3A770DE /AMD 770, DDR3 1333/ procesor AMD Phenom II x4 840 3,2Ghz i Ram KINGSTON KHX1600C9D3K2/8GX, miałem już wcześniej karte graficzną Palit GeForce 9800 GT. Po podłączeniu wszystkiego komputer często sie zawiesza i nie ma reguły kiedy. Mogę grać w gry które maksymalnie obciążają procesor i kartę i nic a czasami wystarczy odpalić stronę www i sie zawiesza. Czasami zawiesza się 3 razy w ciągu pół godziny a czasami 2 razy dziennie niezależnie od tego co robie na kompie. Zdarza się że mam też niebieski ekran śmierci:

Podpis problemu:

Nazwa zdarzenia problemu: BlueScreen

Wersja systemu operacyjnego: 6.1.7600.2.0.0.256.48

Identyfikator ustawień regionalnych: 1045

Dodatkowe informacje o problemie:

BCCode: 109

BCP1: A3A039D89CDF8536

BCP2: B3B7465EEF5DC2D4

BCP3: FFFFF88002DE0540

BCP4: 0000000000000003

OS Version: 6_1_7600

Service Pack: 0_0

Product: 256_1

Po czym komputer czasami sie restartuje choć nie zawsze. Wiem że problem jest poważny ale nie wiem gdzie szukać pomocy, części są nowe i na gwarancji ale problem w tym że nie wiem co jest wadliwe. Kupiłem nowy zasilacz, Feel II 500 W, nic to nie pomogło. Podkręciłem napięcie w biosie na ram z 1,49V (było w biosie automatycznie ustawione) na 1,65V (producent podaje takie na stronie), wymieniłem sie kartą graficzną z kumplem i nawet działałem na 1 kości ramu i nadal zwiechy. Temperatury w porządku, ściągnąłem program do obciążenia procesora i o dziwo procesor obciążony się nie zawiesił. Dysk też nie może być wadliwy ponieważ sprawdzałem go różnymi programami, poza tym wcześniej jak miałem inny procesor, płytę i ram to nigdy się nie zawiesił . Teraz szukam kodu błędu 109 i nigdzie nie mogę znaleźć wyjaśnienia nawet u producenta:( Mój system to Windows 7 Profesional. Jeśli ktoś jest w stanie mi pomóc lub coś podpowiedzieć to czekam! !!

marys_1984 ,

Zapoznaj się z tematem i popraw tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty proszę użyć przycisku Edytuj przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.