Bład

Mam problem tego typu http://img390.imageshack.us/my.php?imag … tuu5wr.png od czego to moze siedziać

A system się zawiesza, czy “coś” :?:

Czy to jakieś urządzenie ?,spróbuj wyczyścić rejestr przeinstalować sterowniki,nawet do płyty głównej, to chyba jest problem z urządzeniami i przydziałem przerwań do nich,możliwe,że masz gdzieś ręczne przydziały,które są niepoprawne, jeśli tak to daj systemowi zrobić to automatycznie

z tego co wyczytałem w necie wina moze lezec po stronie aktualizacji biosa czy podzelacie to? ,a co do pytania kolegi Pawek to sysyem sie nie wiesza ale nurtuja mnie te błedy powtarzajace sie przy zamykaniu systemu

Rowniez mialem podobny blad i problemy z zamykaniem systemu… przeinstalowalem system no i juz pol roku dziala bez zarzutow :wink:

M a x , ja podobnych błędów mam co najmniej kilkanaście dziennie i mnie ani nie dziwią, ani nie wadzą. Póki nie powodują jakiś komplikacji… Dlatego pytałem się czy nie wieszają Ci systemu. Jeśli nie, to ja bym ignorował.

nie - system działa ok przeinstaloałem winde myslałem ze to pomoze myslałem ze upgrade biosa by pomogło ale czy jest sęs wgrywać - zobacze jak sie pogorszy to moze wtedy ale narazie zrobie tak jak radzisz oleje to