Ble, ble, niby o koncie Microsoft. ;)

Widac nie wystarczasz żonie :stuck_out_tongue:

Albo ona mnie skoro we dwoje oglądamy :stuck_out_tongue_winking_eye: haha :smiley:

Ale nie przesyła tego ąz tak i aż tyle, żeby zapychało łącza jak niektórzy tu pisza na forum o prędkości 300Mb/s bo nie wiem co by musiało być przesyłane :stuck_out_tongue:

Lepiej oglądajcie jak musicie niż jakbyście pomocy do tego szukali u osób trzecich :stuck_out_tongue:

To jak widać chyba nie masz zbyt wiele pojęcia o tym co jak i w jakich ilościach jest przesyłane oraz jak “za plecami” windowsy obciążają ci łącze… :slight_smile: A chyba tobie napisałem nawet że porównijąc “stabilność” łącza w wersjach 1709 do 1803 w przypadku wielu tytułów np gier - różnic a to około 100% większe pingi w 1803 niż 1709 ;p Ale każdy wie lepiej :stuck_out_tongue_winking_eye: Swoje na temat tego dziadostwa 1803 już napisałem :slight_smile: Resztę na tema wykorzystania łącza, zasobów PC przez 1803 ( w sumie każda kompilację win 10 ale ta juz przekroczyła próg “rozsądku”) można znaleźć, poczytać w sieci. Wykładów robił tutaj nie będę. I tak na światełku 300mb np w WOT - średni ping na 1709 to 32-40ms, na 1803 61-94ms. I mógłbym znacznie więcej tytułów i porównań zrobić ale mi się nie chce. Z 1803 albo coś dalej jest nie tak, albo cały czas :slight_smile:

Ale niektóre pary to kręci: +1=trójkącik, a wiecej=grupenn sex ( czy jakoś tak) :smiley:

Niet gram :stuck_out_tongue:

Niektórzy jeszcze zwierzęta do tego angażują :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: Ot takie urozmaicenie nudy :stuck_out_tongue:

Ja używam do Win10 i poczty elektronicznej. Nie mam nic do ukrycia, a jak ktoś ma to powinien się schować i w ogóle do internetu nie podłączać bo i tak prędzej czy później się wyda.

To było pytanie do @kolo48 :slight_smile:

1 polubienie

To zabronione mi odpowiedzieć?? :slight_smile:

Zabronione - nie. Ale zupełnie bez sensu :wink:

1 polubienie

Tak masz rację.:wink:

Wszystko ma sens tylko zależy od punktu widzenia i punktu siedzenia :slight_smile:

Brawo Ajnsztajnie, właśnie odkryłeś, że wszystko jest względne :wink: Sęk w tym, że jeśli Ty odpowiadasz na pytanie to nadal niewiadomą jest, do czego autor tematu chciałby używać konta Microsoft. A przecież w tym przypadku możliwości jest mnóstwo: Windows, Chmura, Office-online, Xbox, Poczta :wink:

ps. Założenie, że punkt widzenia jest rozdzielny z punktem siedzenia jest ryzykowne :stuck_out_tongue_winking_eye:

1 polubienie

Może powinno trafić do śmietnika? Może, ale nie trafiło. :stuck_out_tongue_winking_eye:

2 polubienia

Stawiam na opcję “nie wiadomo”. Bo te “może” jest pojęciem względnym. :grinning: