Błędne działanie mikrofonu podczas rozmowy video

Witam mam problem z jednym lapotpem a mianowicie podczas połączenia video na skype zacinał się mikrofon w kamerce Logitech qc E1000 to pobrałem sterowniki i wyłączyłem opcje automatyczne dopasowywanie jasności i kontrastu (czy coś takiego)  było ok wszystko (obraz był ładny a mikrofon nie przerywał) ale po 3 min mikrofon nie działał trzeba było zakończyć połączenie i zadzwonić jeszcze raz żeby na kolejne 3-4 min działał mikrofon

 

Dodam że to laptop mojej starszej tylko nie mam jak tego osobiście zrobić bo jest w Niemczech bo ktoś jej zrobił formata ale nie wgrał sterowników

 

No i pytania teraz

 

  • Czy w kamerce zapiszą się ustawienia które zostały wprowadzone w programie ? bo nie chce żeby po odinstalowaniu sterownika mikrofon dalej się wyłączył

  • Czy zacinanie się mikrofonu lub kompletne jego wyłączenie ma związek z tym że nie ma sterowników do karty dźwiękowej,graficznej ? (są podstawowe windowsa 7 tylko)

  • Czy ponowna instalacja skype przyniesie rezultat jakby nie zadziałało to co napisałem w punkcie pierwszym ?

 

Żeby nie zakładać drugiego tematu mam też problem ze swoim kompem mianowicie

 

VIA HD Audio czasami mi wariuje dlatego że spami mi komunikatami że mikrofon podłączony i potem taki wielki spam że mikro głośniki i jakiś Black Speaker zostały podłączone (a Black Speaker nie mam podłączonego -.-) pomaga wtedy tylko odłączenie i podłączenie mikro

 

Czy mikro robi zwarcie ?

 

Drugi problem polega na tym że mam 2 dyski podzielone na 4 partycje (c,d,e,f) i przykładowo c i f to jeden dysk 120 GB a d i e to 500GB i czasami mam tak że partycja f tak jakby się zawiesza strasznie wolno się otwiera i wyskakuje brak odp lub zawiesza się system albo bluescreen i najlepsze jest to że podczas odpalania kompa logo płyty MSI jest za długo pokazane jak przejdzie dalej to jakby nie mógł znaleźć systemu pomaga wyłączenie go na 3-5 min

 

Proszę o szybkie odp ale bardziej bym wolał żeby ktoś w tym laptopem mi pomógł bo z moim kompem to sobie poradzę jak nie będzie chciał działać to dostanie z złotka 10 kilowego i załatwione :slight_smile:

 

(Jeśli nie ten temat to przepraszam i proszę o przeniesienie do właściwego)

 

Pozdrawiam

 

Edit@ Czy AdwCleaner może uszkodzić coś w kompie np że system się nie włączy ? bo właśnie też starszej podczepiły się do przeglądarki jakieś dziadostwa.

BiiLii , zapoznaj się, proszę, z tym tematem i stroną, a następnie - korzystając z przycisku Edytuj (na dole pierwszego posta po prawej stronie) i opcji Użyj pełnego edytora - popraw tytuł wątku tak, by mówił konkretnie o problemie. Poprawnie zatytułowany wątek zwiększa szansę na uzyskanie szybkiej pomocy. Zignorowanie tej prośby będzie skutkować przeniesieniem tematu do kosza.

Pozdrawiam,

Dimatheus