Błędne hasło przy podłączeniu próbie podłączenia do sieci, domaga się hasła nawet dla otwartych sieci

Cześć, miałem problem z dobraniem działu, w którym utworzyć wątek, zdecydowałem się tutaj, bo może to problem z kartą sieciową albo sterownikami.

Moja dziewczyna ma laptopa marki Samsung z systemem Windows 7, i tyle wiem od strony sprzętowej. Muszę jej pomóc, bo potrzebuje go jutro do pracy, dzisiaj wyjechała odwiedzić rodziców i nie może się połączyć z żadną siecią WiFi, czy to postawiony hotspot na smartfonie, czy sieci otwarte w okolicy. Przy próbie połączenia się z dowolną siecią, nawet z otwartą czy hotspotem bez hasła, z hasłem WEP i WPA2 (sprawdzała na dwóch smartfonach) jest komunikat, żeby podać hasło, i nawet przy prawidłowym podaniu hasła jest komunikat, że hasło jest błędne. Wczoraj problemu nie było, dzisiaj wyjechała, pomyślałem, że może uderzyła laptopem i karta zgłupiała, jest to możliwe? A może to sterownik? Aktualizacji żadnej nie miała z tego co mówiła, statycznych ustawień dla sieci na pewno nie ma. Nie mogę jej nawet zdalnie pomóc, bo nie ma połączenia z Internetem. Może to wynikać z uszkodzenia karty lub sterownika? Jak powiem jej, żeby odinstalowała sterownik dla karty to zainstaluje jej się jakiś uniwersalny, windowsowy bez Internetu? Kompletnie nie mam pomysłu co jej podpowiedzieć, w google też ciężko znaleźć, mam nadzieję, że jakiś pomysł podsuniecie.

Niech podłączy się kablem do routera i wtedy spróbuj ze sterownikami. 

Trzeba zrobić ta:

 W usługach ustawić zerowy tryb sieci WLAN

Dodać sieć przez: Centrum sieci i udostępniania