Błędne hasło przy starcie systemu

Witam,

Ostatnio ustawiłem sobie hasło na mój komputer i zawsze gdy włączę komputer, a jeszcze nie wpiszę hasła, wyskakuje komunikat, iż wpisane hasło lub login jest nieprawidłowe. Jak można się tego pozbyć?

Dziękuję za pomoc.

sprawdz czy niemasz wcisnietego klawisza caps lock

Nie zrozumiałeś chyba do końca o co mi chodzi.

Hasło mam poprawne, ale zaraz po stracie systemy, gdy nawet nie wyświetli się jeszcze pole do wpisania hasła pojawia się komunikat, że hasło jest błędne. Dopiero gdy nacisnę enter, lub dam OK, to mogę wpisać hasło.

Jaki system operacyjny na komputerze zainstalowany? Windows 7 ?

Skoro założyłem temat w dziale windows 7, to wydaje mi się, że mam windows 8 -,-

Mam windows 7.

Myślę że tutaj jest odpowiedź :

http://answers.microsoft.com/pl-pl/wind … 0d1a24557d

PS : Zapytałem o system operacyjny jaki posiadasz gdyż można się pomylić i nie w tym dziale napisać :roll:

HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows NT\CurrentVersion\Winlogon i usuń wartości z DefaultUserName i DefaultPassword

@fastfiber

Myślę, że może by to pomogło, ale nie mogę się w tym tam połapać, co on opisuje.

@qwerty0101

Po usunięciu zawartości z pliku DefaultUserName muszę teraz wpisywać i nazwę użytkownika i hasło, a pliku DefaultPassword nawet nie mam.

Znajomy powiedział ostatnio, że usunięcie konta administratora mogło by pomóc. Jak można to zrobić?