Błędne nagrywanie w nero


(Zolin738) #1

witajcie, mam dziwny problem z nero 7, gdy nagrywam płytkę DVD multisesyjną jest wszystko ok az do momentu gdy coś cheę do niej dograć to gdy to zrobię poprzednie dane znikają z płyty...


(squeet) #2

Zmień proszę temat na konkretny, który będzie mówił o problemie...


(Zhao Zhuxi) #3

:shock:

O czymś takim jeszcze nie słyszałem... Jak to "znikają"? Znika pierwsza sesja? Czy odtwarzasz tę płytę na nagrywarce, którą nagrałeś, czy na innym sprzęcie? Niektóre czytniki mają problemy z odtwarzaniem wielosesyjnych dvd.


(Zolin738) #4

tak znika pierwsza sesja, próbowałem odtwarzania na nagrwarce, napędzie oraz na innym kompie - wszystko to samo, zajęte miejsce na płycie się zgadza tylko że nie ma tej pierwszej sesji


(Wolin) #5

Jaki system operacyjny ?

Czy te dograne pliki są czy również nie ?


(fiesta) #6

Normalnie 8)

Taki efekt powstaje poprzez "zamazanie" sektora na którym są zawarte informacje o sesjach zapisanych na płycie. Efektem jest to że widać tylko ostatnią sesję. Sprawdź czy dane są widoczne w eksploratorze Nero. Jeżeli nie spróbuj odzyskać dane jakimś progsem do odzyskiwania np Cd Roller itp.


(Zolin738) #7

jest na to jakiś sposób? i co jest przyczyną?


(system) #8

Aby nie utracić danych przy nagrywaniu multisesyjnym należy zawsze zaznaczyć ostatnią ścieżkę jaka była nagrywana, w przeciwnym przypadku dane nagrane wcześniej będą niewidoczne.