Błędne segregowanie przenoszonych postów

Przy przenoszeniu postów do innego wątku silnik forum dodaje je na samym końcu, niezależnie od tego, kiedy zostały napisane i wychodzi miszmasz. I tak, np. po scaleniu kilku wątków posty mamy uszeregowane na przykład tak:

  1. Napisany 3 dni temu
  2. Napisany 2 dni temu
  3. Napisany 4 dni temu
  4. Napisany godzinę temu
  5. Napisany 3 dni temu
  6. Napisany 5 dni temu
  7. Napisany minutę temu
  8. Napisany 1 dzień temu

Hmm, możesz rzucić przykładem? Wygląda na bug, trzeba będzie zgłosić do Discourse…

Test1234

Proszę bardzo. Ten post powyżej (specjalnie przeniesiony) jest z października 2015 roku czyli znacznie starszy, niż poprzednie, poniżej post z 2016 roku, tyle, że przeniesiony później.

Test

Czyli - c.b.d.u.

Dalej - żeby co wyszukać po dacie, to jest kocioł nawet w samym discourse, a co dopiero mówić o nadpisanie starego forum, że wystąpiły błędy. W starym forum też nie były wyniki wyszukiwania po dacie. Teraz batoży się discourse, choć według mnie szybciej wyszukuje.
Wpisałem Firefox i wyszukałem, ale wrzucam część strony, bo to obrazek 941 x 21185 p:

Często korzystam z wyszukiwania. Moja aktywność jest po dacie niezależnie, czy co było przenoszone w poprzednich wersjach forum, tak i teraz jest dobrze, a nawet lepiej. Wyszukiwanie jest miszmasz.