Błędne wczytywanie się stron www

Mam otóż taki problem coraz częściej mam problemy z poprawnym wyświetleniem się stron obojętnie jakich. Pojawiają się problemy z wczytaniem strony.

ERROR

The requested URL could not be retrieved

While trying to retrieve the URL: http://www.google.pl/

The following error was encountered:

Socket Failure

The system returned:

(105) No buffer space available

Squid is unable to create a TCP socket, presumably due to excessive load. Please retry your request.

Your cache administrator is webmaster.

Generated Fri, 11 Jun 2010 08:54:46 GMT by joey.vps (squid/2.6.STABLE5)

Następne błędy"Nie można wyświetlić strony". Lub nie odnaleziono strony… Pomaga odświeżanie strony ale wielokrotne(to troche denerwujące bez przerwy odświeżać)… Następny problem czasem pojawiający się taki, że czasem nie wszystkie obrazki zostają wczytane(pojawia się tylko taka ramka), jedynie pomaga reset połączenia z internetem…Ale to trochę kłopotliwe czasami resetowac połączenie gdy się coś ściąga itp…Nie wiem dlaczego tak się dzieje.

Moja przeglądarka to Chrome 5 stable oraz Opera 10.54…Windows XP.

djzon , nazwij proszę temat konkretnie, bez zbędnych problemów w nazwie. Inaczej wyciągnę konsekwencje. Przeczytaj ten temat.

viewtopic.php?f=16&t=394978

Pingi dochodzą? Masz jakiegoś firewalla? Jaki masz internet?

Pingi dochodzą

Podobną sytuacje miałem w bibliotece szkolnej. Pomogło jak usunąłem wszelkiego rodzaju wirusy (chodzić zaczęło chyba po przeskanowaniu i usunięciu spyware, ale głowy sobie uciąć nie dam)

Przeskanuj system programem Malwarebytes Anti-Malware. Po zainstalowaniu wykonaj aktualizacje programu a później przeskanuj swój komputer pełnym skanowaniem.

Na koniec dla pewności wrzuć log wykonany w OTL.

Pomógl program w naprawie , który ktoś mi polecił Winsock…pozostał jeszcze tylko 1 już mniejszy problem , używam proxy i czasami nie wczytują się strony …a wczesniej większym problemów nie było…