Błędne wczytywanie stron

Witam. Mam problem którego nie mogę rozwiązać. Od kilku dni nie wczytują mi się różne strony lub wczytują się z błędami (nie ładują się całe). Czasem działa wszystko dobrze, a czasem nie idzie korzystać z Internetu. Mam stacjonarny Internet w Orange 10mb/s. Korzystam z modemu Sagemcom Fast 2700. Nie używam serwerów proxy. Problem występuje na 3 przeglądarkach (Firefox, Chrome, IE).

Pokazywane błędy to np: Błąd 101 (net::ERR_CONNECTION_RESET): Połączenie zostało zresetowane.

Tylko że modem cały czas pracuje, jest połączenie i synchronizacja, nic się nie zrywa. Próbowałem zresetować modem jednak nie mogę tego zrobić. Login, hasło i ustawienia nie zmieniają się. Co mogłabym zrobić żeby to naprawić?

Tak z ciekawości, problem dotyczy tylko przeglądarek, czy również innych aplikacji wykorzystujących połączenie internetowe?

Prawdopodobnie tylko przeglądarek. Spotify w tym samym czasie działa prawidłowo

Wygląda na to, że serwery www resetują połączenie. Możesz spróbować przeczyścić pamięć podręczną, historię itp. przeglądarki oraz bufor DNS poniższym poleceniem w wierszu poleceń systemu Windows.

ipconfig /flushdns

Jeśli nie pomoże, spróbuj zresetować stos TCP/IP oraz katalog sieciowy poniższym poleceniem.

netsh winsock reset

netsh int ip reset c:\resetlog.txt

To pomogło. Dziękuję:)