Błędne wyniki narzędzi google?

Szukam za pomocą [tego narzędzia google,](https://adwords.google.pl/o/Targeting/Explorer?stylePrefOverride=2& u=5215313375& c=8619939215&stylePrefOverride=2& u=5215313375& c=8619939215#search.none) słów kluczowych dla mojej witryny, o tematyce zoologicznej, zwierzęcej. Wpisałem więc słowo kluczowe “zwierzęta”, żeby głównie sprawdzić konkurencję, i o dziwo tam była bardzo niska, ponieważ to dość ogólne i popularne słowo. Konkurencja powinna więc być wysoka, tym czasem, ona jest naprawdę niska! Pomyślałem, że coś musi być nie tak, więc wpisałem jeszcze słowo “samochody”. Co dziwne, konkurencja jest też niska! Nawet jak wpiszę “adobe” czy “komputery” to konkurencja dalej jest niska! Co jest? Wydaje mi się, że to jakiś błąd, czy coś bo jak to inaczej wytłumaczyć? Jak dowiedzieć się prawdziwych danych?

Mam jeszcze jedno pytanie, mój blog, który pozycjonuję działa na wordpress, mam plugin “All in one seo”. Oferuje on taką możliwość, dzięki której mogę podczas tworzenia nowych wpisów ustawić im “Tytuł”, “opis” oraz “słowa kluczowe”. Czy słowa kluczowe opis oraz tytuł powinienem uzupełniać pod kątem tego wpisu(np. dobierać słowa kluczowe do wpisu itd.), czy raczej powinienem wpisywać słowa kluczowe które wybrałem dla “całego bloga”, a opis i tytuł powinien być podobny do tego, która ma strona główna?

Pozdrawiam!