Błędne wyświetlanie obrazków na stronach w Google Chrome

http://img205.imageshack.us/img205/6663 … edupim.png

Od jakiegoś czasu w Google Chrome na niektórych stronach (głównie Onet) zamiast obrazków wyświetla jakieś dziwne paski. Dokładnie jakby wycinało z lewej strony właściwego obrazka fragment o szerokości jednego piksela i rozciągało. Pod Firefoxem problem nie występuje. Nie jest to wina Adblocka, bo po jego wyłączeniu jest to samo. Co ciekawe kiedy kliknę prawym klawiszem na takim obrazku i wybiorę “otwórz grafikę w nowej karcie”, to otwiera obrazek już poprawnie wyświetlony. Tylko bezpośrednio na stronie jest uszkodzony. Wyczyściłem cały cache przeglądarki, ale to nic nie dało. Może ktoś spotkał się z podobnym problemem i udało się go rozwiązać?

Pobierz mały programik speedyfokx,i naciśnij optymize.Wszyso wróci do normy.Miałem już to samo.

Dodane 14.04.2012 (So) 12:10

Pobierz mały programik speedyfokx,i naciśnij optymize.Wszyso wróci do normy.Miałem już to samo.

Cyr4x , popraw tytuł tematu, używając przycisku edytuj, tak aby mówił konkretnie o problemie i nie zawierał tego wyrazu!!

Nie wiem o co ci chodzi z “tym słowem”, bo wulgarne nie jest i opisuje temat, ale masz.

Zapomniałem dodać - korzystam z Linuxa, więc żaden tam windziany Seedyfox nie wchodzi w grę. Poza tym co ma mi naprawić w Google Chrone program do optymalizacji Firefoxa?!?