Błędne wyświetlanie skryptów w Tlenie i AQQ

Witam!

Od jakiegoś czasu mam problem taki:

Myslałem że to wina IE na którym bazują programy AQQ, Tlen ale ustawienia zabezpieczeń IE są średnie, odinstalowałem Avasta na NOD myśląć ze to jego wina, ale to nic nie dało.

Reinstalacja Tlen AQQ również nic nie dała. AQQ w dodatku nie chce zmienić swojego położenia na pulpicie.

8eeceea99637669e.jpg

Wcześniej używałem programu Ad-Muncher ale odinstalowałem go, byćmoże on coś uszkodził?

To jest wina IE. Zainstaluj ponownie Internet Explorer 7, a następnie zresetuj jego ustawienia w Narzędzia > Opcje internetowe > Zaawansowane > Resetuj.

Żeby zmienić położenie okna AQQ na ekranie poszukaj w katalogu twojego profilu AQQ (C:\Użytkownicy) pliku Settings.ini. Otwórz go Notatnikiem i poszukaj sekcji [Position]. Wszytskie wartości liczbowe mniejsze niż 10 w tej sekcji pozmieniaj na wartość 10 lub nieco większą.

Dzięki za pomoc, niestety w przypadku Tlena twoja rada pomogła niesety z AQQ jest to samo.

Nie mogę reinstalować IE7 bo mam Vistę, chyba że zainstaluję IE 8 beta. Reset ustawień udał się.

Hmm, jak uruchomisz instalator IE 7 na Viście to myślałem, że będzie tam opcja naprawy… Jeśli nie to rzeczywiście jedynym wyjściem będzie instalacja bety IE 8. Spróbuj też oczyścić rejestr ze zbędnych wpisów po AdMuncher.