Błędnie wyświetlana grafika w Mozilla Firefox 3.6.12?

Jestem początkującym webmasterem i mam pewien problem z wyświetlaniem części grafiki na stronie w Firefox (wersja 3.6.12). W menu pionowym dałem tło (plik biały trójkąt) i wyrównanie do prawej bez powtarzania. W Firefox występuje jakiś “defekt” obrazu, jakby nie cały obrazek (biały trójkąt) się wyświetlał. Chciałbym aby ktoś mi wskazał gdzie popełniłem błąd lub co może być przyczyną takiej rzeczy(np. grafika, zły kod html lub css)? Zaznaczam “defekt” na załączonym obrazie.

image_id: 3451

Może mały szczegół ale drażniący mnie. A może tylko u mnie w Firefox są takie błędy?

Link do tej strony Link.

Jak toś to nie traktujcie linku jako spamu.

Po kliknięciu w ten link który podałeś u mnie wyświeta się następująca treść:

Błąd 404 Document not found

Nie można odnaleźć strony. Sprawdź czy podałeś prawidłowy adres. Jeżeli tak to strona mogła zostać usunięta, zmieniono jej nazwę lub jest tymczasowo niedostępna. Jeżeli jesteś właścicielem witryny zaloguj się na konto i sprawdź czy adresy odsyłające do tej podstrony są poprawne.

Już naprawiłem. Sorry.

problem z border-radius albo -moz-border-radius, tyle mogę powiedzieć patrząc z telefonu, firebug i szukaj właściwej kombinacji

moz-border-radius ;]

Od siebie dodam, że grafika ustawiona jako tło bardzo wydłuża ładowanie strony, dodam również, iż jeśli dasz taki tutek do pascala (czyt bez niczego, 1 lekcja to pare zdań a lekcji jest kilka) to raczej sobie możesz go podarować ze względu na to, iż jest wiele lepszych w sieci ;]

Może to być niedoróbka FF bo u mnie w FF 4b7 jest ok.

@drobok

Co do Pascala to nie chce z nikim “rywalizować” o “lepszy” kurs. Na razie robię to głównie pod naukę html i css. :smiley:

@cayman3_11

Dzięki. Problem leży z border-radius. Dotychczas korzystałem odpowiednika Firebug w Chrome.

Temat do zamknięcia.