Błędny opis czasu do zamknięcia wątku

(LORDEK) #1

Takiego oto chochlika dzisiaj wyłapałem. Błahostka, ale dziwnie to wygląda.

(pocolog) #2

Tak abstrahując od chochlika, to co to za nowa funkcjonalność “automatyczne zamknięcie wątku”?
Fajnie gdyby te wszystkie zasady forum były gdzieś opisane, bo przez brak zasad permanentnie utraciłem uprawnienia tutaj :laughing:

(LORDEK) #3

Mnie się wydaje, że jakiś moderator/admin zamknął wątek i czeka on na ostateczne zamknięcie. Taka furtka bezpieczeństwa, jakby się coś miało zmienić w wątku i autor czy rozmówcy się ogarnęli.

(Radek68) #4

Ten błąd “po za godzinę” jest znany już, zgłaszany również (chyba przez @Bogdan_G) , ale wśród wielu innych, gorszych błędów chyba nie ma wysokiego priorytetu. :wink:
Cała sprawa rozbija się o to, że forum jest w fazie beta i jest cały czas nie tylko aktualizowane, ale co chwilę dochodzą nowe funkcjonalności, część z tych co była jest zmieniana i tak te teksty, które już były przetłumaczone na polski znów są angielskie, część jest polsko-angielska, a w części wychodzą takie babole jak ten.

Oprócz błędnego tłumaczenia też nie widzę sensu zamykania wątku “po za godzinę” czy “za godzinę” w tym dziale, bo to nic nie daje i nic nie zmienia.

(LORDEK) #5

Wiesz, ja tam nie patrzę czy jest coś ważne czy mniej ważne. Błąd zgłosiłem, ale co się z nim stanie to nie leży w mojej mocy. Jednakowoż taki błąd jest do naprawienia… bo ja wiem chwilę, bo generowane jakimś algorytmem jest tylko “za godzinę”. Zależy teraz czy ten generowany kawałek jest używany jeszcze w innym miejscu. Wystarczy zmienić “za godzinę” na “godzinie” i w sumie tyle. Nie wiem jak wygląda reszta przypadków. Czy jest np. “dwóch godzinach” czy kolejny babol “za dwie godziny”. W drugim wypadku wywalamy “po” i jest gitara.

W wątku, który przytoczyłeś jest mowa o nieprzeczytanych wiadomościach. Tam to już jest babol jakiś czas i ktoś kiedyś widziałem o tym wspominał jeszcze wcześniej.

(Radek68) #6

Ależ bardzo dobrze. A ja tylko do tego dodałem, że błąd już był zgłaszany (sam fakt pamiętam, ale nie pamiętam gdzie :wink: ) i nic się nie wydarzyło, zapewne z powodów, o których pisałem.

W tym przypadku niepotrzebne jest “po”, bez tego wszystkie komunikaty są sensowne:
image
image
image

(krystian3w) #7

Stawiam że było to wątku do zgłaszania błędów spolszczenia założonym dawno temu.

Trzeba by posprawdzać czy można wyłączać słowa w danych miejscach - jak ktoś ma czas szukać lub uruchamiać prywatny discourse.

Albo zostało to sklejone z cząstką “zamknięty”.