Błędny opis czasu do zamknięcia wątku

Takiego oto chochlika dzisiaj wyłapałem. Błahostka, ale dziwnie to wygląda.

Tak abstrahując od chochlika, to co to za nowa funkcjonalność “automatyczne zamknięcie wątku”?
Fajnie gdyby te wszystkie zasady forum były gdzieś opisane, bo przez brak zasad permanentnie utraciłem uprawnienia tutaj :laughing:

Mnie się wydaje, że jakiś moderator/admin zamknął wątek i czeka on na ostateczne zamknięcie. Taka furtka bezpieczeństwa, jakby się coś miało zmienić w wątku i autor czy rozmówcy się ogarnęli.

Ten błąd “po za godzinę” jest znany już, zgłaszany również (chyba przez @Bogdan_G) , ale wśród wielu innych, gorszych błędów chyba nie ma wysokiego priorytetu. :wink:
Cała sprawa rozbija się o to, że forum jest w fazie beta i jest cały czas nie tylko aktualizowane, ale co chwilę dochodzą nowe funkcjonalności, część z tych co była jest zmieniana i tak te teksty, które już były przetłumaczone na polski znów są angielskie, część jest polsko-angielska, a w części wychodzą takie babole jak ten.

Oprócz błędnego tłumaczenia też nie widzę sensu zamykania wątku “po za godzinę” czy “za godzinę” w tym dziale, bo to nic nie daje i nic nie zmienia.

Wiesz, ja tam nie patrzę czy jest coś ważne czy mniej ważne. Błąd zgłosiłem, ale co się z nim stanie to nie leży w mojej mocy. Jednakowoż taki błąd jest do naprawienia… bo ja wiem chwilę, bo generowane jakimś algorytmem jest tylko “za godzinę”. Zależy teraz czy ten generowany kawałek jest używany jeszcze w innym miejscu. Wystarczy zmienić “za godzinę” na “godzinie” i w sumie tyle. Nie wiem jak wygląda reszta przypadków. Czy jest np. “dwóch godzinach” czy kolejny babol “za dwie godziny”. W drugim wypadku wywalamy “po” i jest gitara.

W wątku, który przytoczyłeś jest mowa o nieprzeczytanych wiadomościach. Tam to już jest babol jakiś czas i ktoś kiedyś widziałem o tym wspominał jeszcze wcześniej.

Ależ bardzo dobrze. A ja tylko do tego dodałem, że błąd już był zgłaszany (sam fakt pamiętam, ale nie pamiętam gdzie :wink: ) i nic się nie wydarzyło, zapewne z powodów, o których pisałem.

W tym przypadku niepotrzebne jest “po”, bez tego wszystkie komunikaty są sensowne:
image
image
image

Stawiam że było to wątku do zgłaszania błędów spolszczenia założonym dawno temu.

Trzeba by posprawdzać czy można wyłączać słowa w danych miejscach - jak ktoś ma czas szukać lub uruchamiać prywatny discourse.

Albo zostało to sklejone z cząstką “zamknięty”.