Błędy autoconnect = nieprawidłowości w menedżerze urządzeń?


(Jane Vicodin) #1

Witam, jak w temacie. Mam niewyjaśniony błąd hasła w AC lecz jak się przełączę na innego usera to net się załącza prawidłowo, później wchodzę do siebie i jest net ok. Także jak chcę sprawdzić w M.urządzeń to mam jeden wykrzyknik przy "KARTA MICROSOFT ISATAP"

http://i45.tinypic.com/3477g53.jpg <--- pisze że jest jakiś błąd są aktualne i okienko szukania tylko miga mi przed oczami, dlatego taki badziewny screen.

http://i49.tinypic.com/28gzbmf.jpg <------- tu widać że ze sterami jest wszystko ok, mimo to na wcześniejszym screenie widać że jednak nie.

http://i47.tinypic.com/2zem45k.jpg <--- błąd autoconnect, możliwe że są jakoś powiązane ? .. i przy uruchamianiu komputera słychać charakterystyczny dźwięk podłączania urządzenia USB i potem dźwięk błędu podłączania..

Mam nadzieje że ktoś mi pomoże :slight_smile:

Pozdrawiam.


(mysz 1) #2

KARTA MICROSOFT ISATAP usuń w menedżerze urządzeń .

W profilu użytkownika są sterowniki .[jest to folder z nazwą numerową]

Sprawdź który folder ma sterowniki ISATAP ,usuń folder .

Jeśli folder z sterownikami nie zostanie usunięty , karta będzie instalowana podczas każdego startu komputera .


(Jane Vicodin) #3

A co to za karta? od czego ona jest? ma coś wspólnego z AC? aha i czemu mam to usuwać ?


(Piotrkijak) #4

Bo jest jakiś błąd sterownika, a usunięcia sterownika spowoduje jego ponowne zainstalowanie przez Windowsa i rozwiązanie problemu ze sterownikiem. Z drugiej strony, wątpię żeby dało się rozwiązać ten problem, bo ja też miałem problem ze sterownikiem, tylko że do usb przez co nie działały mi żadne urządzenia na usb i niestety po wielu próbach naprawy sterownika musiałem zainstalować system od nowa...


(Jane Vicodin) #5

ale mimo to, porty usb na karty działają. nie chce nic usuwać bo znów coś popsuje i będzie kicha. . 219GB danych ..


(Piotrkijak) #6

Właśnie teraz przyszedł mi do głowy jeszcze jeden pomysł. Spróbuj zrobić przywracanie systemu. Jeżeli to nie pomoże, to spróbuj usunąć sterownik robiąc przed tym punkt przywracania systemu skoro boisz się, że coś popsujesz. Jak po usunięciu będzie coś nie tak, to tylko przywrócisz system do utworzonego przez Ciebie punktu i po problemie. :wink:

Instrukcja: http://www.vista.pl/artykuly/11250_przy ... vista.html

Przy okazji znalazłem trochę na temat Twojego problemu z tą kartą. http://support.microsoft.com/kb/932520/pl

Zastosuj się jeszcze do tego: http://forum.ks-ekspert.pl/topic/112448 ... p-problem/


(mysz 1) #7

Urządzenie Microsoft ISATAP, korzystające z protokołu Inter Site Automatic Tunneling Address Protocol, pomaga przedsiębiorstwom w przejściu na infrastrukturę IPv6. Karta ISATAP hermetyzuje pakiety IPv6 przy użyciu nagłówka IPv4. Ta funkcja umożliwia klientowi transportowanie ruchu IPv6 przez infrastrukturę IPv4. Takie rozwiązanie umożliwia organizacjom powolną migrację do infrastruktury IPv6 bez konieczności poświęcania dodatkowego czasu i zasobów finansowych na konwersję infrastruktury.

Cytat: http://support.microsoft.com/kb/932520

Jeśli nie korzystasz z karty sieciowej nie ma on znaczenia .