Błędy biosu i zacinanie się

Witam,

Podczas uruchamiania komputera wydobywają się 2 długie odgłosy biosu [mój to AMI] na ekranie nic się nie pojawia zdarza się tak parę razy pod rząd a potem komputer normalnie się włącza. Czasami włączy się za 1 razem ale gdy ma się już pojawić ekran logowania na ekranie wyskakuje no signal a komputera nadal pracuje. Mam jeszcze jedno pytanie czy jest normalne ze po lekkim trąceniu komputera może się on zaciąć?

Ja też tak mam, że jak trące kompa to się zatnie…

Wynika z tego że Twoim problemem jest albo (według tej strony: http://www.podkrecanieigry.fora.pl/o-sp … ej,14.html) błąd parzystości pamięci RAM w obszarze pierwszych 64 KB, albo po części wskazuje to na błąd karty graficznej…

(zródło nr 2: http://www.utx.pl/komunikaty-bledow-bio … t5752.html )

Pojawiają się kolejne problemy gdy włączam google earh nic sie nie dzieje po jakiś 5min pojawia się tak jak by tryb awaryjny [wszystkie ikonki sa duże] i pojawia się błąd ze jest jakiś uszkodzony sterownik obrazu czy coś takiego. Wydaje mi się ze coś złego dzieje się z karta graficzna. Wcześniejszy problem przestał się pojawiać po dociśnięciu karty graficznej.

może zmień sterownik grafy:D

czy to sterownik nv4_dspl czy jakoś tak?? bo o dziwo wygląda na to, że ja mam taki sam błąd jak ty :idea: to mówisz ze jak docisnąłeś grafike to pomogło???

też kiedyś tak miałem ale wtedy pomogła mi zmiana sterownika graficznego:D i po kłopocie…:slight_smile: