Błędy CRC przy instalacji gier i programów

Ostatnio mam problemy z instalacja gier i programów , ostatnio instalowałem wiedzmina i wyskakiwał błędy tak samo przy nero , orginal czy nie zawsze to samo. Czy ktoś wie dlaczego tak sie dzieje??

Możesz mieć walniętą pamięć.

Przetestuj -

http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=2&t=47&id=340

Jezuu…

Minimum 5h na testowanie pamięci?? :o

Nie chcesz to nie rób testu, zanieś kompa do serwisu, tam będzie dłużej niż 5h.

Panowie z serwisu na pewno znajdą przyczynę, ale nie przez 10 minut, i będziesz jeszcze musiał za to zapłacić.

Wybór należy do Ciebie.

Błąd CRC to błąd sumy kontrolnej może napęd powoli opuszcza ten świat :slight_smile: Podepnij inny napę i sprawdź czy będzie to samo

Ja bym podejrzewała twardziela. Wklej screen’a ze Speed Fan’a.

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/be1 … efd2b.html

Nie wiem czy o taki screen chodzi.

Błedy CRC mam przy zniszczonych nośnikach… :stuck_out_tongue:

Cosik ten link nie działa… Walker123 faktycznie… nie spytałam skąd instalował to Nero… Błędy CRC to wina tylko i wyłącznie nośnika - CD/DVD albo twardego dysku. Pamięci czy cokolwiek innego nie mają tu nic do rzeczy…

Wrzuciłem nowy :slight_smile:

Jak tak szybko luknęłam to dysk masz prawie jak funkiel nufkę :stuck_out_tongue: Nero instalowałeś z płyty? Jeśli tak, to najwyższy czas zmienić napęd CD/DVD.

Mój DVD-RW 3tyg. temu kupiony firmy Lite-On , a dysk to już z 6 lat ma :smiley:

edit:// Zapomniałem dodać że kiedy instalowałem nero to za 6 razem sie udało zainstalować bez błędów więc to raczej ramy :cry:

Z PŁYTY czy Z TWARDZIELA instalowałeś?

Boże, nie pozwól bym zaczęła wątpić w mojego kochanego Lite-On’a :shock:

Z tego i z tego.

To faktycznie zwracam honor WizZz’owi - przetestuj pamięci :mrgreen: Jeśli masz dwie lub więcej kości możesz metodą eliminacji sprawdzić która siadła bez większych testów trwających kilka godzin.

Jakie te kompy potrafią być skomplikowane… Coś nie działa… a odpowiedzialne może być za to prawie wszystko… I zgrywaj później chojraka, że wszystko wiesz :stuck_out_tongue: