Błędy forum po aktualizacjach / uaktualnieniach

W nocy chyba nie spadła - chyba, że między :clock2: w nocy a :clock5: rano.

Jak spadła? Nie ma prawa, forum DP bije się o złotą patelnię i obowiązuje “zestaw obowiązkowy”, czyli wyłącznie sumowanie. :laughing:

1 polubienie

Ja myślałem, że o Platynową, albo poczwórną platynę :stuck_out_tongue:

Coś mi się … Ktośik uruchomił koparkę :rofl:

Pewnie z reklamy, bo niby w kodzie forum i portalu jej nie ma.

Latający Holender Kryptowaluty :stuck_out_tongue_winking_eye:

1497 aktywnych, a na forum nic się nie dzieje, nie ma jakiegoś dużego ruchu :stuck_out_tongue:

Na forum w Firefox 62.0.2 rozmazała się czcionka…

Więc coś się dzieje…

obraz

Chyba aż ręcznie wymuszę coś innego niż Roboto, bo pali po oczach.

U mnie wszędzie w firefoxach od wersji 52 mam tak na pc i w windows 7 na laptopie. Tylko po aktualizacjach do FF 62 na w7 - kasuję .skia w wpisach, zostawiam .cairo - wtedy mam ładną czcionkę.
gfx.canvas.azure.backends
gfx.content.azure.backends

Fajne forum. Użytkownicy się sami klonują, może wy produkujecie klony do “Wojny Klonów” ?? :slight_smile:

1 polubienie

@anon24602523 Kasujesz konto bo dostajesz bana od moderatora i po chwili zakładasz nowe? :joy: :policeman:

:grinning::grinning::grinning::grinning::grinning::grinning:

Wystarczy parę błędów ortograficznych…

Samo nagle się naprawiło po restarcie Windows.

To i forum wygląda extra. 29 awatarów, wszystko działa, jeszcze nas za spam nie nagrodzili :wink:

Chociaż czat długo ładuje się - ponad 26 s
MWSnap825

Zrobiło się na forum po prostu normalnie…

1 polubienie

Ciekaw jestem na jak dugo :rofl:

Dobre pytanie :wink:

Wy kpicie, że po banie założyłem nowe konto, a tamto usunołem, ale po załozeniu konta zniknął problem z Nieprzeczytane (1). Tak jak byłby to błąd na kontach użytkowników.

Niemożliwe, to coś silnik nie wyrabia w odświeżaniu stopki czy nagłówka (przebudowuje się część strony a nie cała ładowana od zera).