Błędy forum po aktualizacjach / uaktualnieniach

Naprawdę? Garoz66 to Ty jako Watterson99?

Pozdrawiam wieczorową porą…

To ja tu po cichu go obserwuję, a Ty wszystko zepsułeś… wstydź się… Niemniej długo nie wytrzymał bez forum, na którym się uwzięli…

Postanowiłem nie reagowac na wasze zaczepki i sam nikogo nie zaczepiać. Wy natomiast jak małe dzieci w przedszkolu, dalej sie przywalać.

DXsswv

Kiedyś użyłem tego kota jako awatar :joy:.

Spoko @tomekb się nie będzie śpieszył z naprawą bo mu słupki do WP rosną :stuck_out_tongue:

1 polubienie

Przecież już naprawili.

1 polubienie

Sorry już nie bywam na codzień na forum. :wink:

2 polubienia

A @madafaker pisał, że “każdy” widzi te cyferki…

Jest okej i porzo…

Nara, Nara? Dozo, dozo?

:rofl:

1 polubienie

To jak długo otwiera się Wam czat po kliknięciu w ten boczny czarny emblemat czatu?
Mnie sporo. Czasem ponad 25 s.

Mnie 2 sekundy! Poważnie. Liczyłem “21, 22” i jest!

Ano teraz:


… albo jak :stuck_out_tongue_winking_eye:

Ja nie mierzę dodatkiem ale licząc na głos to do 4 sekund doliczam, więc może z 3 sekundy zegarowe (z tylko dwa razy wygrałem odliczanie minuty by się zgadzało).

1 polubienie

To jak długo otwiera się Wam czat po kliknięciu w ten boczny czarny emblemat czatu?

Od razu się pojawia.

Dzięki.
Na slimjecie ok 3s. Na basilisku FF 55 - daje ze siedem s, a w palemoonie 25s.
Zrobiłem eksperyment, czyli kopię filtrów ublocka, żeby czasami coś za dużo nie blokować.
Moje wyniki - to na tych samych dokładnie dodatkach i w ublocku takich samych filtrow przywróconych z jednej kopii i zaktualizowanych.
Dalej jest albo jak, bo slim stary, jest jak stary but :wink:

Ale macie doobrze…
MWSnap834

Google Chrome. Czat pojawia się u mnie od razu…

U mnie na nowym koncie dobreprogramy od czasu do czasu się pojawia czat, ale od 3 dni nie pojawia się poza ikonką na dole.

Przy pierwszym uruchomieniu otwiera się około 1,8 s, przy drugim i kolejnych ok. 0,4 s (400 ms).
Slimjet, E3400.

Ale zdecydowanie ważniejsze jest to, że sam się nie otwiera. :slight_smile:

3 polubienia