Błędy forum po aktualizacjach / uaktualnieniach

@bachus Nawet w święta nie odpóścisz dogryźć komuś.

Nie poprawię bo widze same kwadraty i nie wiem, który to Edytuj.

Cenzura na forum i zamykanie wątków gorsza niż mafia Putina. Zaraz zaczną banować jak Sado maso :stuck_out_tongue:

Najedź na ikonkę - pojawia się opis. Każego to męczy, nie jęcz.

1 polubienie

Wcale nie muszę. Mogę.

T0 już nie świadomie to robisz :stuck_out_tongue:

Oczywiście. Nikt mną nie steruje.

Kliknołem pokaż więcej i nie pojawia się nic edytuj tylko oflaguj :stuck_out_tongue:

Może to Zukenberg banuje WP i dobreprogramy :stuck_out_tongue:

Niech Ci Bóg wybaczy tą uszczypliwość i na pokut da biczowanie skórą z wielbłąda :stuck_out_tongue:

Nie odpuścisz, kolego

Kliknąłem, kolego

Spraw sobie słownik ortograficzny kolego…
I poczytaj to przed spaniem:
http://edukacja.naszaszkola.com.pl/?p=530

1 polubienie

54

Może zamiast jak dzieciak z podstawówki tupać nóżkami, skorzystasz z opcji edycji i poprawisz błędy?

4 polubienia

Ok, wszyscy wiedzą, że ikonki są zbugowane, nie trzeba o tym spamować. Obsługa forum też ma święta i nie będą odchodzić od rodzinnego stołu, bo ktoś ma takie życzenie. Ogólne forum jako tako działa i da się po nim w miarę poruszać. Po świętach na pewno problem zostanie rozwiązany.

3 polubienia

“jako tako” to dobre określenie.

1 polubienie

Każdy szanujący się portal ma kogoś, kto zajmuje się portalem/forum itp. nawet w święta.

Ale nie tutaj, tutaj jest “będziemy to zrobimy” - złe podejście do ludzi, głównie nowych, którzy przez takie “pierdoły” wyrabiają sobie negatywną opinię. W sumie tak drążąc dalej, to nie widziałem nigdzie przeprosin dla blogerów za brak ostatniego “nieustającego konkursu” blogowego. Tu już nie chodzi o nagrody, ale o sam fakt…

Jeden plus się znajdzie. Paczka od WP (nigdzie nawet dobreprogramy już nie było napisane) z powerbankiem z TP-Linka doszła następnego dnia od momentu wypełnienia formularza wysyłkowego.

Idąc dalej. Gdzie administratorzy ? @Docent @tomekb dajcie znak, że żyjecie… chociaż tyle.

@anon5543706, chyba masz problem z krytyką, co widać na przekreślonym przez Ciebie obrazku.

Święta są, ludzie też mają prawo do odpoczynku. Moim zdaniem sprawa nie jest aż tak krytyczna, chociaż upierdliwa :wink:

  1. Ikony padły dzień przed albo rano w wigilię o ile nie wcześniej. Poza tym, aktualizacje robi WU że nikt z administratorów nie ma o niej pojęcia? Przecież ktoś musiał ją “klepnąć” i nawet jeśli była robiona live bez żadnych testów to raczej zobaczyli efekty?

  2. Święta czy nie. Można na dwie minuty oderwać tyłek od jedzenia i napisać że naprawią po świętach albo że chociaż wiedzą o problemie (o ile dla nich to problem).

Aktualizacja była robiona najprawdopodobniej w piątek w nocy, bo problem pojawił się w sobotę rano (przynajmniej wtedy ja go zauważyłem i zgłosiłem).

Czego nie rozumiesz ?