Błędy forum po aktualizacjach / uaktualnieniach

Ja mam.

Ja nadal nie mam mimo wyłączenia Adguarda!!

Każdy szanujący się portal zaliczył w swoim życiu kilka większych bądź mniejszych awarii, a pisanie, że w święta wszyscy mają mieć zapewnioną obsługę to “januszowe” podejście. Tylko naprawdę wielcy gracze mają obstawę 24/7, ale i tak zazwyczaj z “doskoku” tj. zdalnie w przypadku kryzysu gdy ważna część infrastruktury leży. Ważnej infrastruktury, a nie strony z newsami.

Forum to nie jest jakaś krytyczna usługa, która w święta musi działać bez zająknięcia.

Być może ktoś nad tym pracował i nie zdążył z rozwiązaniem problemu - jak pisał do jakiegoś supporu to zapomnij o pomocy w minutę.

Już widzę jak Ty, będąc u rodziny lecisz do komputera, bo ktoś się nie może doczekać byś mu jakiś projekt ogarnął. Czemu tez zakładasz, że to będzie trwało dwie minuty?

Dajcie ludziom może tak normalnie żyć? To, że Wy marnujecie czas w sieci zamiast spędzić czas z rodziną, nie oznacza od razu, że każdy może sobie na to pozwolić, bo Wy tak chcecie.

Zgodzę się jedynie, że robienie aktualizacji na ostatnią chwilę to trochę słaby pomysł, ale nie wiemy też czy problem od razu się pojawił i czy przypadkiem problem był znany, ale zakładane rozwiązanie nie dało efektu. Poza tym lepiej jak coś w ogóle działa niż miało się jeszcze bardziej rozlecieć.

Żeby chociaż miesiąc tu an forum wszystko jak należy działało to może obyło by się bez narzekania. Jednak to co 2-3 dni coś nie działa. Może na sylwestra zróbcie, żeby był błąd 500 na forum i tez powiecie, że macie to głęboko bo sylwester.

Tak to jest jak co chwile są aktualizacje, ale nie jest to takie częste jak sugerujesz. Forum działa na tyle ok by dało się pisać, a błędy typu nieprawdziwa ilość nieprzeczytanych, problemy ze zmianą awatara itp. to pierdoły. Tak, osoba odpowiedzialna za forum ma prawo mieć wolne w sylwestra i inne dni wolne od pracy, skoro jego harmonogram pracy tak wygląda. Nikt nie może w tym momencie żądać od niego dodatkowej roboty - mam na myśli forumowiczów.

BTW. ja nie odpowiadam za działanie strony, ani redakcja. Jest od tego odpowiedni człowiek/ludzie.

Ma prawo, ale ma obowiązki bo za to mu płacą. Za to płacą jemu i ludziom za to odpowiedzialnym, aby forum działało i ludzie chcieli na nim siedzieć, a nie, żeby rezygowwai bo ikonke sobie wyłączył. To wygląda tak jakby to robił dzieciak, klik i wgrał aktualizację. Zero sprawdzania, zero testowania. Wgrałem mam wywalone bo mam wolne. Jemu może to zwisać, ale to świadczy o serwisie po prostu, a wątpię, że właściciele dobreprogramy olewają to tak jak ci co odpowiadają za działanie forum.

Ja pracując dostaje swoje obowiązki i sprawy do załatwienia. To wiąże się z odpowiedzialnością. Może forum DP to nie pępek świata ale komuś płacą za to żeby problem rozwiązać. Święta, weekend, dzień wolny. Spoko ale te dwie minuty nikomu nie zrobią różnicy żeby napisać że załatwią sprawę po świętach. Szczególnie że w ten sam dzień od pojawienia się problemu ktoś już napisał skrypt który to rozwiązuje w innym temacie poświęconym temu problemowi. jakoś dało się to rozwiązać w chwilę.

Poza tym (piszę to już “n” raz) nie chodzi o durne ikonki a całokształt podejścia do obsługi forum i portalu która leży, wszyscy się irytują, powstają głupie dyskusje i nie miłe słowa bo komuś nie chcę się naprawić czegoś co jest zakresem jego obowiązków.

Skoro skrypt napisano to nie można go wgrać zdalnie? Trzeba to robić siedząc przy serwerach, aż tak zacofane dobreprogramy? Wgranie zajmuję 24 godziny??

Skoro w jego obowiązkach nie ma wypisane “praca w dni wolne” to można mu co najwyżej nagwizdać. No sorry, ale nie wszyscy opiekunowie stron mają rozkaz pracy czy bycia dostępnym 24/7. Też nie wszyscy mają możliwość pracy zdalnie lub pracodawca nie przewiduje takiej możliwości. Skoro taki czas pracy przewidział pracodawca to czemu się na osobie psy wiesza? Ktoś uznał, że ewentualny weekend bez forum nie jest czymś strasznym to tak jest. Może nie przewidział, że jest parę osób uzależnionych od forum, ale nie będzie się przez to pchał w koszty.

A ja powtórzę, że jeżeli w jego obowiązkach nie ma nic o dniach wolnych czy byciu na urlopie to nic nie można mu zrobić. Co w tym trudnego do zrozumienia?

Uwierz mi, że w wielu firmach nie ma możliwości pracy zdalnie, bo to albo koszta, albo “nie pali się”. Bilans strat i zysków szacuje sobie pracodawca.

Tobie zależy na twojej pracy takiej czy innej?? Czy jak masz obowiązki to najpierw je wykonujesz, a potem jak jest czas leżysz bykiem?

Myślałem, że dobreprogramy to nie portal z podwórka. Jednak widać, że się myliłem.

@LORDEK

DONT_FEED_MacMakMag

A to ja Ci mam mówić jak wygląda praca? Jest praca w określonych godzinach i jest kontrakt. W tym drugim praca ma być wykonana i liczą się efekty. Praca w określonych godzinach nikogo nie przymusza do skończenia roboty jednego konkretnego dnia jeżeli czasu jest za mało. DP najwyraźniej uznało, że to wystarczy i póki coś się nie sypie na amen nie ma co interweniować. Ikonki to pierdoła.

Weź sobie wolne od DP, skoro nie umiesz się doczekać naprawy. Na nowy rok będzie pewno git… Potrzebne Ci forum do życia? Ty i tak co chwilę tracisz tutaj konto, a raczej prosisz o jego usunięcie, bo tymczasowy ban to dla Ciebie za dużo.

Jak wy mnie kochacie!!!

Kogo byście gnębili gdyby nie ja?? A tak się wyżyjecie bo nie macie nikogo bliżej.

To ciągłe wypominanie, mówienie, że sam się prosze. Nie ja się o nic nie prosze to Wy mnie totalnie na opak rozumiecie bo jesteście ze stresowani, zbulwersowani i człowiek chodź by nie wiem jak żartował to wam ciągle źle i nie pasuje.

O literówki się czepiacie, ale inni piszta jak chceta bo my już sobie do gnębienia jednego znaleźliśmy.

U mnie jest ok.
Pozdrawiam

Proponuję w takim razie wielki czerwony napis na stronie głównej dobreprogramy.

DZIAŁA TYLKO W PRZEGLĄDARCE FIREFOX

Zestresowani.

Choćby.

Co Ty tu robisz?? Marnujesz się. Idź ludzi poprawiaj bo jesteś w tym zajebisty.

Lubię robić to tutaj.

Firefox 64, wyłączone wszelkie blokady i ikonek nie ma!!!