Błędy forum po aktualizacjach / uaktualnieniach

Zrzędzisz jak stara babcia. :slight_smile:

1 polubienie

obraz

Wolę jak stara babcia niż nastolatka mająca okres :smiley:

Ten spamowy wątek nadaje się raczej do innego działu. Chyba nikt z administracji nie potraktuje tego poważnie, a na pewno nikomu nie będzie się chciało czytać.

Może do nowego działu “narzekalnia”? :wink:

1 polubienie

Na jednym komputerze jest ok, na innym niestety nie. :frowning:

Nie może być! Co się dzieje! Olaboga! Jak tu żyć! Powołać komisję ds. Ikon na Forum DP! Zgłosić do AWB, BBŚ, ARR! Powiadomić Prezesa DP, Pana Premiera i Prezydenta!

Jak widać naprawione. Było robić dym o nic?

2 polubienia

Ikony nadal mam zbugowane.
Screenshot_2018-12-27%20dobreprogramy%20-%20forum

Zaraz cię Cenzura forum dopadnie i baty zbierzesz bo już taki temat o błędach jeden wielki jest.

Ekipa forum dalej świętuje i leją ciepłym moczem na forum.

Cenzura leje na mnie, ja na cenzurę :slight_smile:

Wyczyść cache przeglądarki. U mnie już wszystko działa.

1 polubienie

Jaka przeglądarka?
Na chromium nawet po wyczyszczeniu nie działa.

Firefox 64, czyszczenie nic nie daje.

Opera 57, już nie potrzebuję ich ładować Stylusem.

Scaliłem z głównym wątkiem. Nie potrzeba nam masy tematów o tym samym. Zresztą problem naprawiony.

1 polubienie

Nie wiadomo jakie cache by było na komputerach programistów, Fizda pisał że mu działała czcionka cały czas i niby leciała z cache.

Informacja o problemie z ikonkami poszła niemal od razu. Tylko potem zaczęło się lamentowanie, które zasypało wątek. Nie widziałem sensu w robieniu aż takiego cyrku.

3 polubienia

To może i ten temat tu włączyć:

Nie/raczej nie, bo to musi naprawić raczej twórca wtyczki, widać on nie był przygotowany na Awesome Font 5 i wersje SVG.

W końcu :smiley:

Musiałem napisać i odbierzcie to jako sarkazm, a nie dobierajcie mi się znowu do dupy :stuck_out_tongue:

P.S. Może ikonki to pierdoła, ale raz, że przyjemniej z nimi forum wygląda dla oczu, a dwa przyjemniej się korzysta. :slight_smile: