Błędy forum po aktualizacjach / uaktualnieniach

Dzięki, nawet nie wiedziałem że da się to wyłączyć. Już mnie nie wkurza.

1 polubienie

To jest dziwne… u mnie nie da rady tego wyłączyć. A wkurza - potwierdzam.

No i dupa. Po chwili skakania po forum to g… wróciło. Gdyby to jeszcze nie wyskakiwało za każdym razem, to bym to olał, ale tak, to dość słabo wygląda. Ktoś w ogóle ogarnia administrowanie tym forum?

2 polubienia

Chyba trzeba włączyć ublocka i jakąś sensowną regułę zaaplikować. Jest taka? @krystian3w?

Wyłączyłem w opcjach i u mnie działa :slight_smile: Tematu avatarów zmienił się w temat czatu, hm… :slight_smile:

No zmienił się, bo to wkurza teraz. Dodatkowo nie mogę cytować fragmentu postu jak zwykle, czyli zaznaczając go - nie ma opcji cytowania… co to kur…ka jest?!
To forum to wieczna beta… wczesna beta.
jakieś eksperymenty na żywym organizmie.
@tomekb - co to za aktualizacja, która więcej psuje, niż naprawia?? Czy ona w ogóle coś naprawiła? A zepsuła już kilka rzeczy…

1 polubienie

Może to wina ostatniej aktualizacji. U mnie cytowanie działa…

U mnie cytowanie działa

#SOA1?

A mnie nie działa, a działało przecież.

1 polubienie
  1. Dziwie się wam, że chce wam się tracić czas i tak rozpisywać na temat jednego problemu, kiedy wiadomo, że jest. Wystarczy potwierdzić i to powinien być koniec tematu, reszta zależeć powinna tylko od administracji
  2. Jest tu już tyle offtopu, że wątpię by ktoś się teraz tematem zajął
  3. Problem z chatem powinien mieć osobny wątek
  4. To samo powinno tyczyć się błędu ze statystykami, ale ten już podobno naprawiony więc można olać
  5. Te temat to już mnie tylko śmieszy i bawi
  6. Zastanawiam się nad dwoma rzeczami, albo rozwiązaniem na własną rękę większości problemów związanych z forum i portalem w sposób dosyć brutalny i siłowy. Ewentualnie znacznie rzadsze zaglądanie na dobreprogramy w szczególności forum (dzięki ostatniej aktualizacji)

PS. Momentami mam wrażenie, że wydawcą silnika forum jest Microsoft bo jest ono chyba cały czas w wersji alpha jak windows 10 (3 … 2 … 1 … wyznafcy W10 przybywajcie :smiley:). Życzę wszystkim złapania dystansu do niektórych tematów bo na forum i dobrychprogramach świat się nie kończy. Trust me, I’m an engineer (w końcu :rofl:).

2 polubienia
  1. Dziwie się wam, że chce wam się tracić czas i tak rozpisywać na temat jednego problemu, kiedy wiadomo, że jest. Wystarczy potwierdzić i to powinien być koniec tematu, reszta zależeć powinna tylko od administracji

To kwestia tego, co kto lubi. Ja lubię pisać na forum, sprawia mi to przyjemność, więc piszę. Podejrzewam, że nie tylko ja tak mam. :slight_smile:

  1. Jest tu już tyle offtopu, że wątpię by ktoś się teraz tematem zajął

Pewnie masz rację, ale - patrz odp. na pkt.1 :slight_smile:

  1. Problem z chatem powinien mieć osobny wątek

Masz rację, zaraz się tym zajmę. A w zasadzie nie tyle problem a chatem, co problem z nową aktualizacją.

  1. Zastanawiam się nad dwoma rzeczami, albo rozwiązaniem na własną rękę większości problemów związanych z forum i portalem w sposób dosyć brutalny i siłowy. Ewentualnie znacznie rzadsze zaglądanie na dobreprogramy w szczególności forum (dzięki ostatniej aktualizacji)

No ja już pytam o filtry na chat do ublocka… :smiley:

1 polubienie

O. I już mamy przeznaczony temu wątek. :slight_smile:

2 polubienia

Ja od jakiegoś czasu myślę o większej ingerencji w sposób działania portalu i forum :laughing:. Ublocki i inne “bloki” nie dla mnie :smiley:.

Każdy ma prawo. Niektórzy pokasowali konta, inni przestali zaglądać, ja jednak lubię to miejsce, więc jestem tu i piszę. :slight_smile: A to, co mnie wkurza, albo całkowicie (by) uniemożliwiało bycie na portalu i forum, to wycinam, bo inaczej nie mógłbym nic pisać (100% obciążenia dobre jest dla silników samolotów, nie dla procesora podczas bycia na DP)

Można wyciąć uBlockiem Originem i raczej będzie OK. Chyba, że spychanie na lewo się samo przy okazji nie zresetuje. Niestety nie mam dostępu do PC, to nie wiem czy konieczne jest poprawianie marginesu…

Potwierdzam…

Nie wiem jak to ustawienie forum Wam nie zapisuje ustawień. Jakiś problem z przeglądarkami?
Firefox, basilisk, palemoon łyknęły to, co ustawiłem w palemoonie.
Spróbuję odznaczyć.

MWSnap736

Powrót do forum był, zmiany nie było. Ponowne wejście do ustawień interfejsu - jest jak byk zaznaczone.
To by było na tyle, reszta w tyle. Pewnie ustawiłem przed zmianami. Ależ się czeszę :stuck_out_tongue_winking_eye:

Inne ustawienia zapisuje i nie zapisuje tego w przeglądarce tylko na serwerze forum.

1 polubienie

Mobilny chrome 68 sobie nie radzi i po odświeżeniu odznaczone mam.

Nie chce mi się online odpalać Windows i Firefox by się zapisało nawet po odświeżeniu.

Dokładnie. To nie czasy Internet Explorera jako dominującej przeglądarki pod którą robiono 90% stron internetowych. Teraz ma działać pod każdą.

W Firefox też nie działa.

2 polubienia