Błędy graficzne we wszystkich programach

Cześć, no więc mam problem, czego się pewnie domyśliłeś czytając tytuł. No więc tak: we wszystkich grach, programach itp. mam błędy graficzne. Nieraz są one prawie niewidoczne (pojedyncze piksele nie na swoich miejscach itp.) a czasem pół ekranu domaga się okrzyku grozy ( :o ). Niżej podam screenki. Aha i dodam że to się zrobiło samo z siebie, kompa skanowałem Avirą, Avastem, Anti-Malwarem, Kasperskim i Nortonem. Kiedyś to się odzczepiało po paru dniach ale 3 miesiące temu wróciło i nie widać poprawy. Mój sprzęt to Windows XP Service Pack 3, Intel Core Quad, 3,25GB RAM, ATI Radeon HD 5600.

http://www.mediafire.com/?67fzh4cdlfcr119

Pozdrawiam, Świeżak

Prawdopodobnie masz gó****ne chłodzenie i ci karta graficzna siada. Przydałoby się posprzątać trochę ten komputerek.

Prawdopodobnie przegrzany rdzeń karty graficznej, lub jeszcze bardziej prawdopodobne jest uszkodzenie pamięci na karcie.

adi_rucio - odkurzacz do kompa nic nie dał. Ale tak se myślę że ten wiatraczek strasznie cicho chodzi. Nie szło by go przyspieszyć?

junkerp - karta jest dobra bo na innych kompach śmiga bez zarzutów.

Co do LOLa to się nie dziwie bo grafa tam potrafi płatać prze różniaste figle.

Nie podkręcałeś karty?Cały czas tak masz czy np. co jakiś czas się pokazują te piksele?Sprawdzałeś monitor na innej karcie graficznej?

Sprawdź temperaturę karty oraz napięcia i temp. pozostałych podzespołów(profilaktycznie) podczas występowania pikseli: http://www.dobreprogramy.pl/Speccy,Prog … 15677.html

lookash89 nie podkręcałem karty, mam tak cały czas od niedawna i to nie tylko w LoL’u, monitor na starym kompie śmiga.

Dodane 16.11.2010 (Wt) 18:35

Aha, i dodam że zmieniałem ilość obrotów wentylatorka i nic nie dało.

Jak na moje jest coś nie tak z kartą graficzną, miałem podobne objawy, i okazało się, że jest uszkodzona.

Sprawdź tą kartę na innym sprzęcie :slight_smile:

Ok zrobię jak powiedziałeś sla

Dodane 04.04.2012 (Śr) 17:58

Odświeżam.

Niektóre gry nie mają błędów z pikselami, jeśli w tle odpalę jakiś filmik na YT. A, i kartę sprawdziłem u kumpla i u niego wszystko jest OK. Może to konfiguracja sprzętowa, albo piracki Windows ?