Błędy i problemy z przeglądarką

Witam

Na początku zaznaczam iz jestem tu nowy więc jeśli niedostatecznie szukałem wśród innych tematów to proszę mnie uświadomić…

zwracam się tu z prośbą o poradzenie mi co do takiego problemu:

Od jakiegoś czasu każda przeglądarka mi się “wywala” po kilkunasty do kilkudziesięciu minut od rozpoczęcia użytkowania :frowning:

dodatkowo co jakiś czas komp sam się restartuje:)

moja wiedza co do stanu jest następująca:

komputer był ostatnio gruntownie czyszczony mechanicznie: nie ma kurzu w wentylatorze od procka, w zasilaczu itp…

próbowałem kilku antywirusów ale albo się nie chcą zainstalować( wyskakują błędy) albo po zainstalowaniu nie widzą nic ( avira, kaspersky, nod, norton) choć w zazwyczaj po prostu się wywalają…

chkdsk CZASEM widzi błędy, jeśli dobrze pamiętam to ostatnio było coś mniej więcej takiego: błąd… I36 dla pliku 3757… -dokładnie nie pamiętam bo już od jakiegoś czasu nie widzi nic…

próbowałem też skanerem dr web ale widzi mi tylko combofixa jako prawdopodobny wirus:(

zrobiłem rónież format na C (systemowa) ale też nie pomogło… na d: na razie nie mogę gdyż mam tam wiele ważnych rzeczy których nie mogę na razie zgrać:( czy ktoś coś doradzi?

pozdrawiam i proszę o pomoc

Sprawdź sobie dysk programem HD Tune (wersja testowa wystarczy ),–zakładka Error Scan,jeżeli nic nie wykarze,przeinstaluj system,sformatuj partycję C w pełnym NTFS,jeżeli komputer będzie się nadal restartował w losowych momentach podmień zasilacz

niestety hd tune nic nie znalazł system mam tuż po formacie i to właśnie na wolnym ntfsie;( na razie przestał sie restartować ale za to przeglądarkę wywala znowu a żaden antywirus nie daje sie zainstalowac:(

I pewnie to jest przyczyna (może masz jakiegoś “gościa” na dysku). System oryginalny czy “oryginalny inaczej” ze śmieciami dorzuconymi przez “specjalistów” ??