Błędy i resety komputera

Co może być przyczyną takiego stanu:

wyłącza mi gre<-

Wyskakuje tabliczka że aplikacja musi zostać zamknięta przepraszamy za kłopoty …

albo reset

Co to może być?? Sterowniki???!

Ad. 2

Przy instalacji windowsa Xp dochodzi to pierwsze kopiowanie plikówna ciemnym niebieskim tle jest 57% i już reszta plików sie nie da zkopiować. Co to może być?!

zapewne uszkodzona płyta

Jaka gra?? GTA San Andreas :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

Obowiązkowo sprawdź pamięć:

http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic.php?t=50125

uszkodzona pamięc ram. Sam kiedys tak miałem

Do JNJN i innych znających sie na fachu:

Nie wiem jak sprawdzic pamieć ponieważ pisze teraz ze starego komputera siostry jest tutaj w prawdzie stacja dyskietek ale… na nowym jest tylko przegrywarka a na starym nie ma jej :confused: Chce zainstalować win XP SP 2 i tak jak ws[pominałem kopiowanie plików dochodzi do 57% i koniec wkładam Kopie i tez nic. Nie chce instalować stacji dyskietek bo będe zmuszony ściągnąć obudowe Z PLOMBĄ i przez to stracic gwarancję :confused: Nie wiem czy iść z tym do jakiegos serwisu bo chyba ta sytułacja mnie przerasta. Chciałbym wiedziec czy ktoś ma na to rozwiązać problem.

Jak przeczytasz dokładnie link - jest tam plik ISO programu,wypal płytę CD i sprawdź pamięć - czytaj i jeszcze raz czytaj dokładnie.

Jaki masz dysk ATA czy SATA.

Wymień taśmę sygnałową dysku na nową.

Zdejmij z dysku wszystkie partycje,załóż i sformatuj na NTFS i nowy system.

http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic.php?t=25048

:arrow: włącz BSOD’a włącz BSOD’a Win+Pause Break-> Zaawansowane-> Uruchamianie i odzyskiwanie, Automatycznie uruchom ponownie odznacz

:arrow: podgląd zdarzeń, start-> uruchom-> eventvwr.msc

Niestety chwilowo nie mam gdzie przegrac płytke a nowy komp jest sformatowany. Chce zainstalować win xp sp2 Pokazuje się komeda Nacisnic dowolny przycisk aby spowodowac rozruch CD a poniżej za 2 sek wyskakuje Brak pliku NTLDR. Poniżej mi pisze nacisnij CTRL+ALT+DELETE. ale restartuje kompa nie czekam z to wyskoczy i sie wlancza instalacja i nic dochodzi do 57% i koniec. Tydzień wcześniej wgralem xp sp2 bez problemu a teraz nie wiem co jest nie tak :confused: Wkładam kopie i też nie chce iść instalacja więc tu nie chodzi o płytke. Mysle że to jakieś sterowniki nie kompatybilny sprzęt albo cos sie uszkodziło. Jeszcze jedno : komp był kupiony ( i teraz sie nie śmiac) :frowning: w Media markt, jest gwarancja jakiejs firmy PCF.

To zostaje serwis.

Czy to czasem nie ja cos zepsulem :(:frowning: Bo jak tak to strace gwarancje i … :confused:

Złączono Posta : 27.07.2006 (Czw) 10:14

Cytuje karte gwarancyjną:

  1. Nieuznanie roszczeń gwarancyjnych Kupującego przez PCF może mieć miejsce w nastepujących przypadkach:

-uszkodzeń mechanicznych i wywołanych przez nie usterek

  • uszkodzeń i wad powstałych w transporcie i przeładunku

-wystąpienia usterek związanych z zainstalowanym oprogramowaniem w przypadku, gdy wynikaja one z ingerencji uzytkownika (np. usunięcie niezbędnych do funkcjowania systemuoperacyjnego plików, instalacja nieprawidłowych sterowników, działania wirusówkomputerowych itp.)

Złączono Posta : 27.07.2006 (Czw) 10:19

Zainstalowany miałem tylko po zakupie komapa program FreeDOS Jesli bedę chciał iść z gwarancą chyba będzie on musiał być na dysku a jak nie to …mogiła :confused:

W/g mnie nic nie musisz mieć zainstalowane na dysk - zostaw pusty,jak masz jakieś wątpliwości zadzwoń do serwisu i zapytaj.

Dzieki za wsparcie :mrgreen: A jak myślisz czy to ja mogłem cos “pokiereszować” ? :?

Wróżka z DP ma urlop.

Napisze odpoczątku jak to było dokładnie:

Zaczęło sie tydzien temu kupilem to “cudo” i zacząłem instalowac xpeka sp2. ustawilem partycje na 20 giga, 20 giga i reszta z 200 GB samsunga. Instalacja zakończyła sie, sterowniki wgrane. To sobie zaćzalem grac w gierke Mafia. Zainstalowałem pogralem i odstawiłem ją na bok. Wgrałem gre Wolfenstein ET przez neta. I wtedy wyskoczył pierwszy błąd że ET.exe musi byc zamknięty itp. Rest i jakos grałem dalej ale znowu blue screen, a jeszcze póxniej restart kompa. Przestraszylem się i zacząlem formata do zera. instalacja znowu było ok. Ale problem nadal był z tymi restaratami itp. Więc zasięgnąłem waszej pomocy. FORMAT istalacja mogiła dochodzi do 57% i nic. Inna płyta XP sp2 też nic. I reszte juz wiecie.

Tak wygląda “karta choroby mojegop komputera z MM” :evil:

czy probowałeś usunąc partycji i utworzyć je od odnowa równiez przeprowadzić sprawdzenie dysku chkds /f, instalacja systemu

tak usunąłem wszystkie partycje i zacząłem jes robic od nowa.

O co chdzi w tym co piszesz? Jak sprawdzic tak dysk?

Mam “Dysk twardy Samsung SP2004C 200GB 8MB SATA2 7200rpm”

przeczytaj Konsola odzyskiwania

Czytałem … Mam pusty dysk - sformatowany ale mysle ze do instalacji brakuje jakichs plików… wpisałem komende WINDOWS/dir. i cos sie tam pokazało kto wie jakie powinny znajdować się tam pliki przed instalacją win xp sp2???

po formacie nie ma prawa być zadnego pliku, jezeli pisałeś o pliku NTLDR gdzie jest jego brak, to nie wystartowałeś z CDROM’u tylko z HDD i nie może uruchomić systemu gdzie pierwszym z odczytu jest włąsnie plik NTLDR.

Wystarczy w BIOS’ie usatwić BOOT’owanie pierwsze CDROM :slight_smile:

Dobra ustailem bootowanie jest wszystko ok instalacja ruszyla zrobilem 3 partycje systemowa NFTS na SAMSUNGA 200GB. Ale teraz ZNOWU! !!

…Czekaj. Instalator kopiuje pliki do folderów

…instalacji systemu windows.

Dochodzi do 57% i KICHA! !!

Skopiowanie pliku p3.sys nie było mozliwe !!

I co teraz :(:(:(:(:(:frowning: