Błędy instalacji IE7 i automatycznych aktualizacji

Witam, parę godzin temu robiłem formata xpka, instaluję po formacie wszystko co mi potrzebne, ff, gg e.t.c , chciałem zainstalować na nowo ie7 tak jak miałem tę przeglądarkę zainstalowaną przed formatem, co się okazuje, nie da się jej zainstalować :confused: to samo z aktualizacjami automatycznymi, cały czas wywala mi błąd że aktualizacje systemu zakończona niepowodzeniem, daje screena z tego :

9a07f08dbbef5abdm.jpg

Dlaczego tak się dzieje ?

Dodam żeby nie było wątpliwości system mam legalny …przed reinstalacja wszystko było ok, wszystko normalnie instalowałem

A SP2 zainstalowałeś? Wymagany do instalacjii IE7

ja mam xp sp2 zintegrowany… instalowany był ie7 przed reinstalacją systemu i było ok, a teraz ani IE nie moge zainstalować , ani żadnych aktualizacji systemu … nie wiem tylko dlaczego :confused:

Zależy czy masz legalny windows czy nie bo IE7 wymaga zainstalowania narzedzia sprawdzania legalności, nie wiem czy można jakoś to obejść bo jeszcze nie szukałem a co do aktualizacji też tego teraz wymagają

Zależy czy masz legalny windows czy nie bo IE7 wymaga zainstalowania narzedzia sprawdzania legalności, nie wiem czy można jakoś to obejść bo jeszcze nie szukałem a co do aktualizacji też tego teraz wymagają

Po pierwsze primo Aero Napisał:

Dodam żeby nie było wątpliwości system mam legalny ...przed reinstalacja wszystko było ok, wszystko normalnie instalowałem

Więc czytaj uważnie,

Aero, poczytaj tu:

http://www.microsoft.com/poland/windows … FAQListTop

napisz czy pomogło.

niestety nie …

poza tym, zaraz po reinstalacji systemu zaczęło ściagać mi właśnie łatkę weryfikującą legalność sysa, ale właśnie ta łatka zarówno przez windows update jak i automatyczne aktualizacje nie instaluje się :!:

więc chyba zaraz będę zmuszony do drugiej reinstalacjii systemu w ciągu tego samego dnia :confused: :twisted:

sorry nowy jestem nie doczytałem,

aero szybkiego reinstala :slight_smile:

heh nie wiem co było nie tak, ale już jest wszystko ok, właśnie instaluje aktualizacje :confused:

Jednak reinstal pomógł

Jednak reinstal pomógł

Jak zrobiłeś reinstalacje za pierwszym razeem utworzyłeś najpierw nową partycję surową systemu.

tak,tylko dziwne że za tamtym razem aktualizacje nie instalowały się, a parę godzin później kolejny format dysku pomógł, nie wiem dlaczego tak się stało, ale już dawno nie formatowałem kompa 2 razy przez jeden dzień :lol: