Błędy javascript na stronach, brak linków


(Kasienka1611) #1

 

Witam.

Ostanio pojawił się u mnie problem z javascript. Na stronie vk.com pojawił mi się taki komunikat jeśli wchodzę na mój profil: "Javascript error: Nie można pobrać właściwości "attachEvent" dla niezdefiniowanego lub pustego odwołania".

Dodatkowo jak chcę publikować na profilu np. film z youtube, nie pojawia się link ani nie mogę załączać plików.

Co mam w tej sytuacji zrobić ?

Proszę o odpowiedź.

Pozdrawiam!


(Semtex) #2

Witaj, popraw proszę tytuł tematu tak aby wstępnie informował o problemie, użyj przycisku EDYTUJ , który znajdziesz w prawym dolnym rogu Swojego posta-> następnie skorzystaj z opcji Użyj pełnego edytora. Dziękuję za uwagę.

Tip: Unikaj słów: "problem", "help", "pomocy" i.t.p. Tego typu słowa nie spowodują szybszej reakcji a mogą odnieść odwrotny skutek od oczekiwanego, tytuł tematu ma być skróconym opisem Twojego posta- powodzenia.

To nie jest konkretny tytuł, spróbuj jeszcze raz...


(Semtex) #3

Tym razem zrobiłem to za Ciebie, następnym wywalę wątek do kosza...

 

Co do problemu, Ty nie masz kłopotu z Java tylko z przeglądarką i obsługą javascript przez nią. Podaj jakiej przeglądarki używasz.


(Kasienka1611) #4

Używam przeglądarki internet explorer 11.


(Semtex) #5

Problem jest po stronie IE, czy masz zainstalowany Net.Framework 4.5? Powinien być w Windows Update, jeżeli nie to zainstaluj, zrób restart systemu i daj znać.


(Kasienka1611) #6

Windows Update zainstalował mi niedawno Net. Framework 4.5.


(Semtex) #7

Spróbuj zastosować się do tej porady http://windows.microsoft.com/pl-pl/internet-explorer/use-compatibility-view#ie=ie-11 Dodaj stronę do widoku zgodności.


(Kasienka1611) #8

W przeglądarce Mozilla Firefox wszystko działa bez problemu, więc podejmę decyzję ustawić Mozillę jako domyślną przeglądarkę.

W takim razie dziękuję za pomoc.

Pozdrawiam.