Błędy na nowej pamięci RAM?

kupiłem do swojego laptopa nową kość pamieci ram, zamontowałęm ją i na ekranie zaczęły sie pojawiać dziwne czerwone paski:

1b99bda33dd0cc12med.jpg

po przeprowadzenieu diagnostyki pamieci narzędziem wbudowanym w system podczas startu, wyskoczył komunikat że pamieć nie działa poprawnie aby skontaktować sie z producentem, ale jak skanowanie z 2 cyklami zakończyło sie wszystko działało ok, to było wczoraj

ale dzis włączając znów ten sam problem, mam oddać pamieci na gwarancje ?? podobno jest dożywotnia

bardziej wyglada na karte graficzna, czyli klasyczne arty na pamieciach… a jak temperatury?

w biosie ustawione wszystko?

Może jest niedobrze wciśnięta w port? Może nie styka w którymś miejscu dobrze?

sprawdź jeszcze raz z tą kością i bez niej, jak masz dwie sprawdź na zmianę w różnych gniazdach, może to na płycie gniazdo jest zepsute i takie krzaczki się pojawiają?

na płycie mam jeden port na RAM drugi jest gdzieś chyba ukryty bo go nie widać i jak wyciągne tą nową kość to wszystko działa ok, zauważyłęm że po zapuszczenium jakiego kolwiek testu RAM wszystko działa ok, jednak po resecie to wyskakuje i czasem bluescreen 0x00000d1

wiec moze byc cos nie halo z ramem, opisz dokladnie problem i wyslij do serwisu, bo raczej sam tego nie naprawisz, ewentualnie spróbuj u jakiegoś znajomego przetestować kość.