Błędy, nie mam uprawnień, nie chcą działać programy

Witam, od kilku dni męczy mnie problem z Windowsem. Zaczęło się od tego, że RGSC zaczął mi wywalać dziwne błędy, czego efektem było, że nie mogłem włączyć GTA IV, bo mi się w/w programik wyłączał… Później nie mogłem uruchomić takich programów jak ASRock Extreme Tuner, pojawia mi się błąd: “This utility is not for this platform”. CoreTemp także nie może się odpalić - brakuje mu jakiegoś sterownika. HWMonitor pokazuje temperaturę tylko dysku twardego. Wydaje mi się, że po prostu gdzieś zgubiły się sterowniki od płyty głównej. Ale gdzie mogły przepaść? Chętnie bym wszystko przeinstalował, ale… Płyta ze sterownikami nie chce się uruchomić. Czego to są objawy? Pomocy, bo jak mnie wuj strzeli to formata od razu dam i się skończy…

Btw. nie sprawdzałem CO JESZCZE nie działa. Wiem, że nie działa to co ma pokazywać temperatury i “gdzieś się” zgubiły sterowniki od płyty głównej. Wiecie, które odpowiedzialne są za te cyrki?

Dodam, że Malwarebytes’ Anti-Malware także nie mogę zainstalować - Odmowa dostępu i do widzenia. Uruchamiam jako administrator i to samo (poza tym, jestem jedynym użytkownikiem komputera - mam uprawnienia administratora).

Windows 7 Ultimate 64bit.

ASRock P67 Pro3 B3

Próbowałeś może przywracania systemu? Jeśli nie, to spróbuj.

Później możesz przeczyścić komputer (u mnie kiedyś to zadziałało na podobny problem :smiley: )