Błędy po formatowaniu

Serdecznie witam :confused: Znów mam problem z moim laptopem ( Acer Aspire 5742z 3/320 Windows 64bit )

A mianowicie. Przed formatowanie działał mi dysk zewnętrzny tzn kieszeń zewnętrzna sata > usb. Wszystko było git i bez problemu. Dysk w kieszeni ma 200GB (WD).

Po formatowaniu kaplica… Włączyć się włączy, wyskakuje w menadżerze urządzeń i dysków ale nie wyskakuje w Mój komputer… Już tak się gimnastykowałem, sterowniki i inne i nic … Ale co mnie dziwi. Dysk działa na netbooku z linuksem, i u moich znajomych też na WIN 7 bez problemu… Więc nie wiem o co tu chodzi ?

Wiem powiecie mi bym podłączył pod linuksa i przerzucił pliki na pendrive ale ja go potrzebuję na tym lapku.

Teraz 08:36 zainstalowałem na laptpie virtualbox i na nim lubuntu. Podłączyłem dysk i działa … ::frowning: Ja sobie włosy z głowy powyrywam …

Bardzo proszę o pomoc w tym problemie.

Pozdrawiam uPad

PS. z programem Mozilla thunderbird też mam problem ani drgnie, a przed formatowaniem śmigała ja gdyby nigdy nic :frowning:

Podłącz dysk zewnętrzny. Wejdź w ‘Zarządzanie dyskami’ (Panel sterowania > Narzędzia administracyjne > Zarządzanie komputerem) i na widocznym tu tym dysku dajesz PPM, wybierając ‘Zmień literę dysku i ścieżki’. Dodajesz mu literę z rozwijanej listwy z końca alfabetu, np. “W”.

KOCHAM CIĘ !!

uPad ,

Proszę zapoznaj się z tematem i popraw tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty proszę użyć przycisku Edytuj przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało przeniesieniem tematu do Kosza.